Daily Archives: Березень 22, 2018

Прощання із учасником АТО

У Хмельницькому попрощалися із учасником АТО та волонтером Миколою Мужичуком. Служив він у 10-тій гірсько-штурмовій бригаді. Активно займався волонтерською діяльністю. Серце Миколи перестало битися у Харківському шпиталі. Поховали бійця на Алеї Слави, що у Раковому.

Подільський енергетичний форум

Питанню енергонезалежності присвятили Подільський енергетичний форум «GreenEnergy». Організували захід представники Хмельницького та Вінницького Центрів підтримки бізнесу за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку. Головна мета заходу – згуртувати підприємців у напрямку розвитку альтернативної енергетики.

Стартував тиждень дитячого читання

Фестивалем Book-фест в обласній бібліотеці для дітей імені Тараса Шевченка стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Книга в тренді». Своїми книжковими уподобаннями та історіями успіху зі школярами ділилися відомі хмельничани: скрипалька Майя Онищук, телеведучий Євген Кухар та письменник Юрій Сорока.

Псевдогазовщиця

У Хмельницькому невідома обікрала пенсіонерку. Прийшла до бабусі під приводом перевірки справності газового лічильника. Поки господарка відволіклася, злодійка викрала гроші. Яку саме суму, правоохоронці не повідомляють. Крім потерпілої невідому бачили сусіди.

Влада і громада: Легалізація «тіньової» зайнятості

Гість: Віталій Миколайович Усенко, начальник відділу праці, управління праці та соціального захисту населення Два роки тому за рішенням виконавчого комітету міської ради було створено робочу групу зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати. Члени групи впродовж року зустрічаються із трудовими колективами аби

Віч на віч: Річниця створення Національної гвардії України

Гість: Сергій Федорович Іщенко, заступник командира в/ч 3053 Національної гвардії України 26-го березня своє професійне свято відзначають військовослужбовці Національної Гвардії України. За рішенням Верховної ради її відновили 13-го березня 2014-го року. Як самостійна силова структура вона існувала лише перших дев’ять років Незалежності України. Та у

Студенти на екскурсії

Першокурсники Хмельницького національного університету завітали до міської ради. Окрім цікавої та захоплюючої екскурсії гості мали змогу відчути себе депутатами. Також спробували себе у ролі міського голови та його заступників.

Зустріч з головами ОСББ

Голови ОСББ зібралися у міській раді на роз’яснювальну нараду. Їм, керівник управління з питань реєстрації Сергій Гончар, розповів про роботу відділів та підрозділів. Відповів на усі питання стосовно реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців, місця проживання та реєстрації нерухомого майна.

Робоче місце кожному хмельничанину

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у