Місячний архів: Квітень 2018

Навчальна евакуація

Учнів ВПУ №11 навчали правилам поводження у випадку виникнення надзвичайної ситуації. На території навчального закладу розгорнули намет та польову кухню. Хмельницькі рятувальники провели для підлітків короткий інструктаж.

Будьте здорові: Як захиститись від кліщів

У гостях – завідуюча відділення організації епідеміологічних досліджень Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України Тетяна Федак. Кліщі цьогоріч активізувалися зарано, кажуть епідеміологи. Самотужки забирати кліщів з тіла лікарі не радять. А от саму тварину потім варто здати на аналіз. Коштує дослідження трохи більше 70 гривень.

Легалізація найманих працівників

У Хмельницькому тривають роз’яснювальні зустрічі з приватними підприємцями щодо легалізації найманих працівників та їх заробітної плати. Цього разу заступник міського голови Андрій Бондаренко, працівники фіскальної служби та управління праці і соціального захисту населення зустрілися з представниками фармацевтичної галузі та орендарями комунальних квадратних метрів.

Звіт депутатки Лесі Герасимчук

Депутатка міської ради Леся Герасимчук пішла у народ. Традиційний звіт за минулий рік роботи обраниця провела у незвичному форматі. Не у залі, як її колеги, а на вулиці, поблизу зупинки «Олімпійська» у мікрорайоні Гречани. Каже такий формат зустрічі руйнує бар’єри та дозволяє поспілкуватися з більшою

Розширене засідання виконавчого комітету

Кращих з кращих комунальників – преміювати, тих хто не розуміє чим займається і не хоче вчитися – звільнити. На цьому наголосив міський голова Олександр Симчишин у ході розширеного засідання виконавчого комітету. Цього разу члени виконкому разом із керівниками комунальних підприємств та установ, аналізували підсумки фінансово-господарської

Поліціянти пішли до школи

Правоохоронці вирушили до Хмельницької санаторної школи-інтернат №2. Тутешня вихованка днями не з’явилась на навчання. Її шукали впродовж майже однієї доби. Знайшлася у Красилівському районі. Аби прикрих випадків у навчальному закладі не ставалося, поліцейські зустрілися із учнями. Говорили про наслідки цькування однолітків, небезпечне селфі та не

Ранкова руханка

Хмельничани робили зарядку у підтримку вакцинації. Ранкову руханку «Ми за здорове майбутнє!Вакцинувати, значить захистити!» організували представниці громадської організації «Щасливе материнство» спільно із управлінням охорони здоров’я. Таким оригінальним  чином підсумували заходи присвячені Всесвітньому тижню імунізації.

Арт-виставка «Україна – НАТО»

Хмельничан запрошують більше дізнатися про НАТО. Для цього представники альянсу презентували подорожуючу виставку. Увесь меседж розмістили на арт-стендах, що розташували у Хмельницькій торгово-промисловій палаті. Також у рамках візиту директор центру інформації і документації НАТО Барбора Маронкова зустрілась із студентством краю. На виставку запрошують усіх бажаючих.

Вечір пам’яті

25 квітня рік тому життя Івана Мельника перервала ворожа куля снайпера. Душа компанії, відповідальний спортсмен, так про Героя російсько-української війни відгукуються однокласники та побратими. Згадати миттєвості життя 22-річного хмельничанина прийшли ті, хто близько був знайомий із Героєм. Вечір пам’яті відбувся у спеціалізованій загальноосвітній школі №15.