Daily Archives: Квітень 2, 2018

Великоднє містечко

Завершуються останні приготування з облаштування Великоднього містечка у середмісті Хмельницького. На майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка встановлюють 22 великі писанки з різноманітними орнаментами та малюнками.

Премія ім. Сковороди знайшла власника

Дослідник українського філософа Григорія Сковороди, ректор Михайло Чайковський отримав почесний знак лауреата Міжнародної літературної премії. Він став першим на теренах краю, хто удостоївся цієї відзнаки. Михайло Євгенійович творчий шлях відомого філософа досліджує вже кілька десятків років.

Військкомат – не жартує

З 1 квітня стартував весняний призов. До війська кличуть юнаків від 20 до 27 років. В обласному центрі призвати запланували 350 чоловік. Кожен восьмий служитиме на теренах краю – в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському. Перша урочиста відправка відбудеться 10 квітня. У військкоматі вкотре наголошують: тих, кого

Толока: майстер-клас для хмельничан

Із граблями, сміттєвими пакетами та у рукавичках. Цієї суботи хмельничани вийшли на загальноміську толоку. Долучилися до екологічної акції передусім працівники різних управлінь та відділів міської ради, медики, студенти-прикордонники та депутати. Майстер-клас для хмельничан провели й перші особи міста – мер та його заступники.

«Пісня над Бугом»

«Пісня над Бугом» лунала у палаці творчості дітей та юнацтва. Шостий Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів об’єднав понад три сотні учасників з дванадцяти областей України. Змагалися маленькі артисти у номінаціях «народний спів», «академічний спів» та «естрадна пісня».

Відпочинок у рекреаційному центрі

Весняні канікули діти учасників АТО провели у рекреаційному центрі «Берег надії». Відпочивали та оздоровлювалися разом з батьками. Подібні тижневі заїзди, для захисників країни та їх родин, організовують вже майже рік.

Фестиваль писанок «Великодній дивосвіт»

З 2 по 22 квітня 2018 року на майдані біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка проходитиме фестиваль писанок «Великодній дивосвіт». Мета фестивалю: підтримка та популяризація українських народних традицій, залучення дітей та молоді до занять різними видами народного мистецтва, вивчення  культури та історії українського народу. Організатори фестивалю: Хмельницька міська рада,