Daily Archives: Квітень 3, 2018

Писанкові барви

Юних хмельничан вчили ліпити народну глиняну іграшку. Майстер-клас для студентів ВПУ №25 влаштувала викладач кераміки Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративного мистецтва Людмила Тершівська. За майстерню обрали зал мистецтв обласної бібліотеки. Умілиця переконує, – зробити витвір власноруч може кожен.

Перевірка торгівельно-розважальних центрів

Надзвичайники перевіряють стан протипожежної безпеки у закладах з масовим перебуванням людей. Після трагедії у Камерово рятувальники організували позапланові рейди. Минулого тижня побували у торгово-розважальному центрі «Оазис», днями навідалися в аквапарк «7-й океан».

Вода у річці покращилася

Тертій рік поспіль комунальні підприємства та дотичні до водних об’єктів установи та відділи працюють над покращенням якості води у Південному Бузі. Чотири рази на тиждень фахівці виміряють рівень кисню у річці. Раз на сім днів у лабораторії «Хмельницьководоканалу» річкову воду досліджують на вміст хімічних речовин.

Передвеликодні майстер-класи

Хмельничан навчають виготовляти писанки. Відповідні майстер-класи проводять в рамках фестивалю писанок «Великодній дивосвіт». Відповідну техніку освоїли і підопічні територіального центру соціального обслуговування. Для них викладачі Дитячої школи мистецтв «Райдуга» підготували особливий майстер-клас.

Гімназисти переможці Всеукраїнських олімпіад

Хмельницькі гімназисти серед кращих в Україні. Вихованці гімназії №2 здобули найвищі нагороди на IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. Дев’ятикласник Володимир Авсієвич абсолютний переможець олімпіади з інформаційних технологій, а одинадцятикласник Ярослав Дацков впевнено виборов перемогу на олімпіаді з трудового навчання.

Алієв: «Чемпіонат покаже усе»

ФК «Хмельницький» готується до старту чемпіонату України серед аматорів. Перший офіційний поєдинок запланований на 15-е квітня. Тоді команда зіграє проти ФК «Малинськ» Рівненської області. До старту весняної першості гравці продовжують тренуватися щодня під керівництвом Олександра Алієва.

Аутизм-не проблема, а особливість

2 квітня відзначали Всесвітній день розповсюдження знань про аутизм. Громадська організація допомоги дітям з аутизмом та іншими особливостями психо мовленнєвого розвитку «Я можу» разом з Департаментом освіти та науки міської ради щороку проводять тематичні флеш-моби. Під час цьогорічного заходу переконували городян, що аутизм-не проблема, а