Daily Archives: Квітень 6, 2018

Операція – «Евакуація»

Директорів міських шкіл навчали, як діяти при надзвичайних ситуаціях. Показовий День цивільного захисту провели на базі НВК №10. Рятувальники ділилися знаннями й з учнями. Останнім продемонстрували засоби захисту, рятувальне спорядження та навіть привезли зразки боєприпасів. Також у школі провели операцію «Евакуація».

Генплан оновлюють

Генеральний план міста Хмельницького корегують. Додати планують земельні ділянки, як під житлову, громадську, так і комунальну забудову. Збільшити кількість парків. Індустріальний, мають розмістити на 52 гектарах. На Заводській зробити притулок для тварин. Розробкою схеми оновленого генплану займався Державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто».

Живій душі – живі квіти

Замість штучних квітів – живі. А ще молитва, пам’ять та любов. Це те з чим повинні йти християни на кладовище до рідних, у поминальні дні. Відмовитися від фальшивих, пластикових рослин закликають не лише екологи, а й священики. Адже забруднюючи навколишнє середовище, ми шкодимо не лише

Не без добрих людей

Волонтери нашої області були в центрі уваги цього четверга. Тоді відбувся фінал регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина-2017». За словами організаторів, цього річ кількість учасників значно збільшилась. В результаті Хмельниччина посіла друге місце в загальноукраїнському рейтингу.

Підготовка до сесії міської ради

11 квітня депутати міської ради зберуться на чергове сесійне засідання. Напередодні, міські обранці детально вивчали питання порядку денного під час депутатських комісій. Міський голова Олександр Симчишин на засіданні колегії міської ради, зауважив: працювали злагоджено та плідно. Суттєвих зауважень та доповнень до проектів рішень не було.