Daily Archives: Квітень 11, 2018

Будьте здорові: Ацетон у дітей

У гостях – лікар-гастроентеролог Хмельницької міської дитячої поліклініки Ольга Олійник. Що таке «ацетон», коли він дає про себе знати. Чим небезпечний та чому далеко не у всіх дітей він спостерігається. Про це дізнаєтесь із чергового випуску радіопрограми.

На всі руки майстри

Хмельницькі школярі і міні екскаватор можуть зібрати і воду з повітря добути. Днями в нашому місті завершився Подільський відкритий конкурс з енергозбереження та енергоефективності. Захід провели вдруге.

Учнівська рада звітувала

Рада місцевого учнівського самоврядування розповіла про проекти, які втілили останнім часом та запропонувала школярам нові. Серед них: «Школа лідерства», «Канікули без кордонів» та «Ніч самоврядування в палаці творчості».

Бюджет затвердили

На черговій сесії міської ради, депутати одноголосно і без суттєвих зауважень внесли зміни до бюджету міста. Розподілили за галузями понад 275 мільйонів гривень. За рахунок цих коштів у весняно-літній період у місті капітально ремонтуватимуть дороги, частково оновлюватимуть медичні та освітні заклади. Грошей вистачить і на

Виїзний прийом

Черговий виїзний прийом громадян провела заступник міського голови Галина Мельник. Жителів Дубове на розмову прийшло мало, проте звернень було багато. Всі переважно житлово-комунальні. Зокрема, люди клопотали про ремонт будинків на вулиці Гастелло, 5 та у провулку Іподромному, 2 .

«Влада і громада» – діяльність громадських активістів

Гість: громадський діяч Олексій Голеншин Акції протесту, часті пікетування, участь у політичних та економічних розбірках, регулярні пости у соціальних мережах. Це традиційний робочий графік середньостатистичного громадського активіста. Вони не представники влади, а ті хто ретельно спостерігає і контролює роботу керівників комунальних підприємств, відділів та установ

Перша відправка призовників

Понад три сотні юнаків з Хмельницького та району поповнять лави української армії під час весняної призовної кампанії. Кожен восьмий служитиме на теренах краю. Решта – вирушить до військових частин, що за межами області.

«Влада і громада» – завершення опалювального сезону

Гість: заступник міського голови Анатолій Макарович Нестерук Прогнози синоптиків щодо аномальної зими, цього річ у Хмельницькому, не справдилися. Натомість по справжньому зимовим та дещо аномальним видався перший місяць весни. Та нарешті тепло, опалювальний сезон на завершальному етапі.

Пам’ять жива. Концтабір «Шталаг-355»

У Хмельницькому вшанували загиблих в’язнів фашистських концтаборів. Мітинг-реквієм відбувся у мікрорайоні Ракове на місці розташування колишньої фабрики смерті. На території теперішньої військової частини А-4239 у сорокових дислокувався концтабір «Шталаг-355». У поминальному заході взяли участь місцеві чиновники, ветерани, колишні в’язні та громадськість міста.