Daily Archives: Квітень 12, 2018

До лікаря, який до душі

За два тижні в майже 3 тисяч хмельничан з’явився власний сімейний лікар. З 2 квітня в обласному центрі стартувала загальнонаціональна кампанія з підписання декларацій.

Яким може бути комунальний кінотеатр

Кінотеатр імені Тараса Шевченка планують реконструювати і осучаснити. Проект майбутнього арт-простору розробляли працівники «Агенції розвитку Хмельницького» спільно з членами громадської організації «Proprostir». До плану реконструкції увійшли численні пропозиції хмельничан.

Додатковий транспорт у поминальні дні

У Провідну неділю, 15 квітня, буде продовжено рух громадського транспорту, на маршрутах яких кінцевою зупинкою є «Завод «Катіон» до кладовища «Шаровечка». На цей маршрут додатково вийде шість великогабаритних автобусів.

Зміни та покращення у військовому виші

Ректор НАДПСУ ім. Б. Хмельницького Олег Шинкарук відзвітував перед педагогічним складом про свою роботу за три роки. Подібні зустрічі, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», проходять раз на рік, адже посада ректора є виборчою.

Засідання виконкому

Близько пів сотні питань порядку денного, розглянули члени виконавчого комітету під час чергового засідання. Вкотре погоджували: умови оренди нежитлових приміщень комунальної власності, надання матеріальної допомоги хмельничанам, переведення садових будинків у житлові.

«Здорова» руханка

Хмельницька молодь рухатиме місто. Традиційну руханку цьогоріч проведуть на стадіоні «Поділля». Флеш-моб охопить близько 800 чоловік.

Продовжать деякі маршрути

Напередодні та у поминальний день, 15 квітня, у Хмельницькому продовжать деякі маршрути та організують рух додаткових одиниць транспорту Аби хмельничани та гості міста змогли без проблем дістатися до кладовищ міста та відвідати могили рідних і близьких, у Провідну неділю, 15 квітня, буде продовжено рух громадського