Daily Archives: Квітень 13, 2018

Змінити себе, а не клімат

Хмельницький отримав 20 балів за ефективність впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку. Показник є одним із найкращих в Україні. Іншими словами, у місті працюють над економією енергії та плановому скороченні викидів СО2. Супроводжується це все і відповідним фінансуванням головного документу.

Ремонтні роботи

У Хмельницькому стартувало будівництво напірного каналізаційного колектора. Роботи на Старокостянтинівському шосе проводить комунальне підприємство «Хмельницькводоканал». За місяць планують замінити старі сталеві труби новими поліуретановими.

Обери свого лікаря

З 2 квітня розпочалася Всеукраїнська кампанія «Обери свого лікаря». За два тижні у Хмельницькому декларації з терапевтами та педіатрами підписало понад 3 тисячі городян. В управлінні охорони здоров’я зауважують, процес підписання триватиме до кінця року. Для усіх хто матиме декларацію первинна медицина буде безкоштовною.

«Київ 3018»

Через тисячу років  у Києві житимуть роботи, мутанти, інопланетяни й чугайстри. Таке майбутнє побачив фотограф Олександр Ляпін. За словами чоловіка, світлини він робив одразу двома фотоапаратами.