Daily Archives: Квітень 17, 2018

Книжкова весна на Хмельниччині

В Обласній універсальній науковій бібліотеці відзначили Всесвітній день книги й авторського права. Традиційно з нагоди дати книгозбірня організувала літературний форум «Книжкова весна на Хмельниччині-2018». Протягом дня в бібліотеці тривали тематичні виставки, знайомства з подільськими письменниками, автографсесії, презентації нових видань та нагородження кращих авторів.

Місто зацвіте

Квіти для хмельницький парків та скверів вже виросли. Аби прикрасити обласний центр, в теплицях комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста планують підготувати близько трьохсот тисяч саджанців. Одна шоста вже в горщиках та чекає на висадку.

Пішохідна доріжка

У парку імені М. Чекмана будують нову пішохідну доріжку. Проляже вона паралельно із вже  новозбудованою велодоріжкою. Остання стала своєрідним продовженням першої у місті  велодоріжки на Набережній та  з’єднала вулиці Кам’янецьку і Городню. Тепер велолюбителям на двоколісному транспорті  зручно дістатися з  Гречан  центру міста.

Поточний ремонт доріг стартував

У Хмельницькому стартував ремонт доріг. Усувати після зимову ямковість в першу чергу взялися латковим методом. Наразі бригади комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг трудяться у різних частинах міста. Невдовзі розпочнеться і поточний ремонт суцільним методом та капітальні роботи.

Ремонт без дозволу

Житловий шестиквартирний будинок, що на Кам`янецькій,51 є культурною спадщиною міста. Пам`ятці історії місцевого значення вже більше сотні років. Нещодавно в одній із квартир з’явився новий власник. Проте заселятися він не поспішає, поки не зробить ремонт.

«Ролі»

Створити персональну виставку, навчаючись на третьому курсі, до того ж всього за день – таким досягненням може похвалитись Олександр Баклай. Студент Вищого професійного училища №25 представив свою власну експозицію в Дитячій бібліотеці імені Т. Шевченка.

Будьте здорові: Про унікальну операцію на серці

У гостях – Заслужений лікар України, головний лікар Хмельницького обласного кардіодиспансеру Андрій Кланца. Понад півтори тисячі втручань на рік. Кардіохірургія краю майже семимильними кроками йде уперед. Кілька тижнів тому у Хмельницькому було проведено складну операцію на серці. Шанс на життя лікарі дали 56-річному чоловіку,якому поставили

Громадський транспорт моніторять

14 квітня хмельницькі маршрутки, автобуси та тролейбуси почали перевіряти. Управління транспорту та зв’язку визначає завантаженість маршрутів та потребу в додаткових машинах. Такий моніторинг плановий та проводиться аби вдосконалити транспорту мережу. Подробиці в Наталії Мазурик.