Daily Archives: Квітень 18, 2018

«Свіжий вітер»

Фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер» вісімнадцятий раз поспіль об’єднав хмельницьких школярів. Впродовж двох днів у відбіркових турах юні та обдаровані змагалися у трьох номінаціях: екопісня, екомода та екопроект. Члени журі уже визначилися із переможцями. Їх нагородять під час гала концерту 23 квітня.

Кораблі у пляшках

В обласному краєзнавчому музеї представлено виставку унікальних робіт волинського майстра моделювання Володимира Ящука. Чоловік вже понад сорок років збирає кораблі у пляшках. Моделі водно-морського транспорту виготовляє з природних матеріалів: цибулиння, шкірочок грибів, павутиння, кісток риби тощо. Діятиме виставка місяць.

Капітальний ремонт прибудинкових територій

У Хмельницькому капітально ремонтують прибудинкові території. Цьогоріч оновити мають на меті мінімум 30 дворів. На них встелять новенький асфальт, облаштують бордюри, доріжки, на окремих – екопарковки.

Інформаційно-тренінговий центр при ХМДЛ

У приміщенні міської дитячої поліклініки відкрили кабінет інформаційно-тренінгового центру. Проект «Лікарі ближче до батьків» у життя втілювали майже рік. Кошти на обладнання зони для вільного і корисного спілкування, виділили з міського бюджету. Особливості виховання дівчаток та хлопчиків стало темою першої зустрічі медичного персоналу, батьків та

https://youtu.be/xCjG-aL9lsY

Український фільм про сучасну війну «Тримай біля серця» покажуть хмельничанам. Зняли картину у сусідній Вінниці. Сюжет художньої стрічки розповідає про початок антитерористичної операції. Презентуватимуть фільм хмельничанам 19-го квітня о 17:30 у кінотеатрі імені Т.Шевченка. На прем’єру приїдуть творці картини.

Розвиток міського електротранспорту

10 нових тролейбусів – щороку. Це один із пунктів Програми розвитку міського електротранспорту. За останніх два роки його вдалося виконати частково. За бюджетні кошти було придбано лише 17. Грошей у казні не вистачає, відтак на комунальному підприємстві «Електротранс» на разі розглядають можливість придбання тролейбусів у