Daily Archives: Квітень 20, 2018

«Академія Змін»

«Академія Змін» відчинила двері для слухачів. Це новий проект громадської організації «Молодь за краще майбутнє» покликаний активізувати молодіжне середовище міста. Впродовж трьох днів учасники перейматимуть досвід від громадських активістів.

Висаджують фруктові дерева

На території центру соціальної підтримки та адаптації з’явився молодий садок. Сто саджанців різних сортів яблунь, слив та черешень висадили клієнти центру разом із учнями вищого професійного училища №11. Мешканці соціального готелю прибудинкову територію за власний кошт прикрасили квітами.

Пожежа на сміттєзвалищі

У Хмельницькому горів полігон твердих побутових відходів. Пожежа спалахнула сьогодні о пів на третю ночі. Вогонь охопив шістсот метрів квадратних сміттєзвалища. Приборкувати його приїхали майже чотири десятки рятувальників. До ліквідації надзвичайної ситуації залучили і працівників комунальних підприємств.

Поточний ремонт доріг суцільним методом

У Хмельницькому розпочали поточний ремонт доріг суцільним методом. Він є своєрідною альтернативою капремонту. Адже передбачає зняття фризою  старого шару покриття на всій ширині  частини дороги  та вистелення нового асфальту. Вперше такий вид ремонту у місті випробували минулого року.

Будівництво НВК триває

Понад 110 мільйонів гривень потрібно на будівництво нового навчально-виховного комплексу, який на разі зводять у мікрорайоні Озерна. Поки що на сучасний освітній об’єкт виділили половину необхідної суми. Будівельні роботи активно тривають. Приміщення майбутнього дитячого садка уже на завершальному етапі. До кінця 2019 року планують завершити

Нагороди чемпіонату України з рукопашного бою

Хмельницькі самсонівці достойно представили область на вісімнадцятому чемпіонаті України з рукопашного бою серед дорослих. Відбулися змагання у Києві та об’єднали кращих спортсменів з різних куточків держави. Оскільки це був  чемпіонат серед дорослих участь у ньому брали повнолітні.