Daily Archives: Квітень 24, 2018

Небезпечні відходи можна здати!

До 30 червня хмельничани можуть безкоштовно здати відпрацьовані батарейки, ртутні градусники й лампочки. Для цього облаштували мобільні пункти збору. Щодня аварійно-рятувальна служба прийматиме небезпечні побутові відходи в різних мікрорайонах.

«Два гетьмани-одна Україна»

29 квітня 370 років тому українським гетьманом став Богдан Хмельницький, в цей самий день, але 100 років тому- Павло Скоропатський. Аби вшанувати ці дати в народному домі «Просвіти» провели тематичний круглий стіл. На нього запросили десятикласників та їх вчителів.

Стартує школа молодого підприємця

З 10 травня у Хмельницькому навчатимуть молодь веденню підприємницької діяльності. Школа молодого підприємця у місті проходить вже вдруге. Усе для того аби бізнес розвивався та приносив дохід місту і городянам. Реєстрація для участі у навчанні триватиме до 27 квітня.

Айфоношахрай

У Хмельницькому три магазини з продажу мобільної та комп’ютерної техніки стали жертвами шахрая. Чоловік приходив начебто купити найновіший «Айфон». Коли продавець відволікався, шахрай оригінальний стільниковий підміняв на китайську підробку. Невідомого у кепці зафільмувала камера відеоспостереження.

Чемпіонат області з рукопашного бою

На чемпіонаті області з рукопашного бою визначилися зі спорсменами, що захищатимуть честь Хмельниччини на всеукраїнських змаганнях. Силу, спритність та вміння продемонстрували 160 учасників з Хмельницького, Летичева, Нової Ушиці та Старокостянтинова.

«Тиждень сім’ї» у Хмельницькому

Травень у Хмельницькому пройде під знаком родини. 3 травня в обласному центрі вперше проведуть Форум сім’ї, а з 13 до 20 травня  – Тиждень сім’ї. У рамках останнього заплановано чимало й пізнавально-інформаційних, і розважальних, і спортивних заходів.

Логістичний центр у Хмельницькому

За рік Хмельницький стане логістичним центром на території західної України. 23 квітня керівництво міста, області та компанії «Нова пошта» заклали перший камінь фундаменту Хмельницького інноваційного терміналу. Його пообіцяли збудувати до кінця поточного року. Приватна інвестиція, яка заходить у місто створить майже 300 нових робочих місць

Зникла школярка

14-річну школярку розшукують правоохоронці. Заручаються підтримкою свідомих громадян. Світлину втікачки поліція вже розмістила у соцмережах. Це не перша спроба дівчини зникнути. Правоохоронці говорять про щонайменше, три спроби втекти з дому.

Добудовують ЗОШ №18

У новому навчальному році, учні початкових класів загальноосвітньої школи №18,  харчуватимуться у новій їдальні. Цей навчальний заклад поділений на два окремих корпуси і харчоблок є лише на території приміщення старшої школи. Відтак наймолодшим учням доводиться щоденно за будь-якої погоди долати майже півкілометрову відстань аби дійти