Daily Archives: Квітень 26, 2018

Арт-виставка «Україна – НАТО»

Хмельничан запрошують більше дізнатися про НАТО. Для цього представники альянсу презентували подорожуючу виставку. Увесь меседж розмістили на арт-стендах, що розташували у Хмельницькій торгово-промисловій палаті. Також у рамках візиту директор центру інформації і документації НАТО Барбора Маронкова зустрілась із студентством краю. На виставку запрошують усіх бажаючих.

Вечір пам’яті

25 квітня рік тому життя Івана Мельника перервала ворожа куля снайпера. Душа компанії, відповідальний спортсмен, так про Героя російсько-української війни відгукуються однокласники та побратими. Згадати миттєвості життя 22-річного хмельничанина прийшли ті, хто близько був знайомий із Героєм. Вечір пам’яті відбувся у спеціалізованій загальноосвітній школі №15.

Річниця Чорнобильської катастрофи

Миуло 32 роки  з Дня Чорнобильської катастрофи. Жахлива аварія на ЧАЕС розділила життя України на до і після. Мирний атом забрав тисячі життів, залишив порожніми затишні домівки, перетворивши їх у зону відчуження.  Запобігти ще важчих наслідків вдалося лише завдяки подвигу героїв-ліквідаторів: пожежників, військових, правоохоронців, медиків,

ЗОШ №20 відзначила столітній ювілей

За цей час випускниками школи, що у Гречанах, стали тисячі хмельничан. Наразі у навчальному закладі гризуть граніт науки майже сім сотень учнів. Особливим заклад робить те, що тут з 2 по 11 класи вивчають польську мову.

Звіт депутатів міської ради

Депутати міської ради Віктор та Сергій Паламарчуки звітували перед виборцями про зроблену роботу у 2017 році. Спершу міські обранці розповіли мешканцям мікрорайону Ракове про прийняті загальноміські програми та розвиток загальноміської інфраструктури. Після чого відзвітували та поспілкувались з мешканцями округу.

Школярі-олімпійці

Хмельницькі школярі повернулися із Всеукраїнських олімпіад. Цьогорічними переможцями стали п’ятнадцятеро учнів. В Департаменті освіти та науки успіхами тішаться, адже кількість тріумфаторів у два з половиною рази більша, ніж минулоріч.

Інвестиції ПАТ «Хмельницькгаз» в газорозподільні мережі склали біля 55 млн. грн.

Впродовж 2013-2017 років ПАТ «Хмельницькгаз» скерував 55 млн. грн. у модернізацію та реконструкцію газових мереж області. Газорозподільна компанія майже в два рази збільшила капіталовкладення, щоб забезпечити безперебійне та безаварійне функціонування газових систем. За останні п’ять років фахівці ПАТ «Хмельницькгаз» замінили 62 км газопроводів вартістю 13,2

Як врятувати Південний Буг?

Хмельницькі екологи наголошують на необхідності зміни законодавства в частині контролю за забрудненням водойм. За словами спеціалістів, воду в Південному Бузі найбільше псують великі підприємства. А прослідкувати за викидами виробничих відходів в річку вкрай важко, позаяк законодавчо заборонено навіть заходити на їх територію. Від гниття водойми