Daily Archives: Травень 2, 2018

Оновлені зони відпочинку

Весну Хмельницький зустрів з оновленими зонами відпочинку. У дендропарку встелили нову бруківку, встановили лавочки та ліхтарі, облаштували фонтан. Це вже третій водограй за останні два роки. Водяні красені тішать око хмельничан у парку імені Чекмана та на привокзальній площі. На черзі ремонт фонтану поблизу «Сілістри».

«Шлюб за добу»: за рік – 480 пар

Пілотним проектом Мін’юсту «Шлюб за добу» за 2017 рік скористалося 40% іноземців. Загалом – 480 пар. 28 квітня, так звана послуга «під вінець у скорочені терміни», відзначила свою річницю. Цього дня на весільний рушник стали п’ять пар. З нагоди одразу двох подій винуватці приймали вітання

Хмельничани вже купаються

Купальний сезон в Хмельницькому відкрито, щоправда не офіційно. З минулих вихідних на міському пляжі відпочивають десятки городян. Щоправда, люди бідкаються на не якісний пісок, брудні береги річки, відсутність питної води в кранах та не пофарбовані роздягальні.

Призи від олімпійки

Сьомий за ліком відкритий міський турнір з гандболу на призи бронзової призерки Олімпійських ігор Лариси Заспи добіг кінця. Цього разу за першість змагалося шість команд. Це – вихованки хмельницької ДЮСШ №1, спортсменки з Красилова, Кам’янця-Подільського, Волочиська, Тернополя та Теребовлі.

Очистити місто від стихійних ринків

Працівники реорганізованого комунального підприємства «Муніципальна дружина» взялися за виконання прямих обов’язків. У першу чергу вирішили прибрати з центральної частини міста стихійну торгівлю. Співпраця дружинників, працівників управління торгівлі та представників патрульної поліції принесла результат. Пішохідну зону, на частині вулиці Проскурівського Підпілля, звільнили від «асфальтної» торгівлі.

Молодіжне музикознавство

Першу регіональну науково-практичну конференцію провели на базі Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби. Згуртувала вона 13 закладів країни, що випускають студентів відділу «Теорія музики». На «Молодіжному музикознавстві» представили кілька десятків тем – дослідницьких та інноваційних.

Медіашкола

Хмельничан запрошують на навчання у медіашколу. Дводенний інтенсивний курс проведуть з ініціативи громадської організації «Молодь за краще майбутнє». Головне мета навчати юнаків та дівчат співпраці із засобами масової інформації у питанні висвітлення молодіжних громадських ініціатив. Викладатимуть у школі і журналісти, і активісти. Заплановані також практичні