Daily Archives: Травень 8, 2018

Кращі серед аматорів

Хмельницькі театрали повернулись з Міжнародного фестивалю «Схід-Захід». В Польщі молодіжний народний аматорський театр «Дзеркало» презентував виставу за п’єсою Миколи Гоголя «Ніч проти Івана Купала».

Крок до утилізації сміття

Хмельницьким екологам, посадовцям та керівникам комунальних підприємств, які дотичні до утилізації та збору сміття, представили міні-проект майбутнього сміттєпереробного комплексу. Фахівці зі столиці взялися за виготовлення техніко-економічного обґрунтування комплексу з переробки твердих побутових відходів. Завершити цю роботу запланували до кінця липня поточного року.

Дороги миють

Хмельницькі дороги чисті, принаймні від бруду та пилу. Для цього автошляхи миють. Вдосвіта асфальт поливають спеціальні машини, далі за роботу береться підмітальна техніка. Такої процедури раз вна місяць цілком достатньо, – переконують на комунальному підприємстві з будівництва, ремонту та експлуатації доріг.

День пам’яті і примирення

8 та 9 травня – важливі дати не лише для України, а й для всього світу. Це День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У місті відбулось покладання квітів на Військовому кладовищі, до Вічного вогню та Меморіалу Слави ветерани.

Незручності заради зручності

На комунальному підприємстві з будівництва, ремонту та експлуатації доріг знайшли спосіб, як пом’якшити обурення водіїв через незручності, пов’язані з ремонтом доріг. Для цього придумали нові дорожні знаки.