Daily Archives: Травень 14, 2018

Відкрили туристичний сезон

Віртуальною та реальною екскурсією, живими скульптурами та історичним квестом відкрили туристичний сезон у Хмельницькому. Залучити якомога більше гостей до міста мають намір завдяки різноманіттю фестивалів. Це, так званий, «подієвий туризм».

Заплив на байдарках

Понад сотня спортсменів взяла участь у Відкритому кубку хмельницької ДЮСШ №2 з веслування на байдарках та каное. Учасники підкорювали хвилі Південного Бугу. Змагалися на дистанції 200 і 500 метрів у двох вікових категоріях – 2002-2003 років народження та 2004-2005-их. Переможців визначили в особистому та командному

Свято для найрідніших

Цей день стає ще одним приємним приводом аби зателефонувати чи приїхати до неї, сказати спасибі за любов, підтримку,самовідданість та привітати з Днем матері. Хмельничани вітали матусь художньою виставкою, майстер-класами, фото зоною  та концертною програмою.

Діалог Pro…стосунки

Члени громадської організації психологів і психотерапевтів області провели третій психологічний форум. Цього разу діалог з городянами вели про стосунки. Допомагали зрозуміти та відчути себе, визначити, що є важливим  і що є щастям для кожного окремо. Подробиці у матеріалі Анастасії Галянт.

Після школи – до Верховної Ради

Яке життя вирує під головним куполом країни вже незабаром дізнаються школярі спеціалізованої загальноосвітньої школи №12. Екскурсію Верховною Радою країни вони отримали у якості подарунку за перемогу у фінальній частині брейн-рингу «Моя позиція». У вирішальному батлі зійшлися санаторна школа-інтернат №2 та СЗОШ №12.

Фестиваль джазової музики

У Хмельницькому пройшов V ювілейний фестиваль джазової музики. Родзинкою цьогорічного джаз-фесту став легендарний український хіп-хоп гурт «Танок На Майдані Конго». Артисти презентували хмельничанам свою ексклюзивну програму.

Твоя любов дає мені наснагу …

Три особливі історії про силу любові. Людмила Басенко, Олена Бабенко та Людмила Сороковська –  мами дітей з особливими потребами. Кожен їх день наповнений вдвічі більшими клопотами, ніж день інших мам. А звичні для нас дії, потребують від їх дітей  неймовірних зусиль. Попри труднощі, ці сильні