Daily Archives: Травень 15, 2018

«Ні» – булінгу, «так» – спілкуванню

Зірки українського молодіжного серіалу поспілкувалися із хмельницькими прихильниками-школярами. Останні запитували про життя поза кадром, а також – як не стати жертвою цькування та як знайти спільну мову із вчителями та батьками.

Буйки встановили

Рятувальники у водолазних костюмах. Так вони встановлюють на Південному Бузі буйки. Начальник аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах Юрій Голяш пояснює: рухати плити, до яких прив*язують червоні кулі, вздовж берега важко, позаяк їх вага більше 50 кг.

Зміни у розташуванні тимчасових споруд

Найближчим часом в управлінні торгівлі планують оголосити конкурс на встановлення пересувних тимчасових споруд. Попередньо працівники згаданого управління, заступник міського голови, громадські активісти та підприємці обговорили зміни до прийнятих попередньо рішень, що стосуються демонтажу та впорядкування тимчасових торгівельних точок.

«Ні!Виборам за законом Януковича»

Хмельничани підтримують зміну виборчої систему. Із закликом «Ні!Виборам за законом Януковича» 15 травня на майдан вийшли представники громадськості та різних політичних сил. Активісти вимагають від парламенту ухвалити новий виборчий кодекс, яким передбачено запровадження пропорційної виборчої системи із відкритими регіональними списками.

Візит польського консула

Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі з дружнім візитом відвідав Хмельницький. Це перший його приїзд у наше місто на даній посаді, яку обіймає кілька місяців. Разом із представниками міської влади консул обговорив шляхи українсько-польської співпраці.

Стали матусями в День матері

14 хмельничанок народили в День матері, 13 травня. Цього дня на світ з’явилося сім хлопчиків та стільки ж дівчаток. А вже у Міжнародний День сім’ї вони приймали вітання від міського голови.

Дзвінки до заступника міського голови

Заступник міського голови Андрій Бондаренко відповідав на питання хмельничан у телефонному режимі. До посадовця за годинну прямої телефонної лінії звернулося 8 хмельничан. Більшість з них турбувало питання руху комунального громадського транспорту. Містяни просили повернути звичний для них тролейбусний маршрут № 2а.