Daily Archives: Травень 16, 2018

Віч-на-віч: Інститут соціальних перемовників

Гість: менеджер проекту «Інститут соціальних перемовників» Артур Кокаревич «Інститут соціальних перемовників» – такий проект буде реалізовано в об’єднаних територіальних громадах області. Його мета зробити мешканців партнерами поліції у вирішенні конфліктних моментів та поліпшені правопорядку. Наразі триває набір соціальних перемовників. Тож більш докладно про проект будемо

Гаряча вода не у всіх… поки

Два тижні без гарячої води. У місті почергово планово зупиняють центральні теплові пункти, аби провести їхнє технічне обслуговування. Аби відсутність у крані гарячої води не стала несподіванкою, графік зупинок ЦТП розміщено на офіційному сайті комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго». Абонентам для цього лишень потрібно знати, за якою

День кліматичних дій

Діяти зараз, щоб зберегти планету. Хмельницький у рамках програми «Активуй енергію»  долучився до проведення «Дня кліматичних дій».  Аби привернути увагу містян до проблеми глобального потепління та безпосередній вплив людини на цей процес провели кілька заходів. Один з них – воркшоп «Кліматичний менеджмент».

На прийом до влади

На прийом до заступника міського голови за решітками на ливневі каналізації, дорожніми знаками та новими трубами водовідведення. Про наболілі житлово-комунальні негаразди Анатолію Нестеруку розповіли жителі Зарічанської, Проспекту Миру, Перемоги та Свободи. Виїзний прийом громадян відбувся в управляючій муніципальній компанії «Заріччя».

Свято для матерів-героїнь

У День сім`ї, 15-го травня, керівництво міста відзначило подарунками та квітами жінок які удостоєні почесного звання – мати-героїня. Таких у Хмельницькому є 110. Традиційно для багатодітних родин у цей день, юні артисти подарували святковий концерт.

Толерантність до ВІЛ-позитивних

На майданчику поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка городяни запалили свічки у пам’ять про людей, які померли від СНІДу. Попередньо, представники Всеукраїнської мережі людей що живуть з ВІЛ, розповіли про цю недугу студентам. У пересувній амбулаторії кожен охочий мав змогу пройти експрес-тест на ВІЛ.

У місті шукали вибухівку та наркотики

До Хмельницького з’їхалися кінологи з дев’яти країн. За звання кращих шукачів наркотиків, зброї та вибухівки змагаються команди: з Грузії, Молдови, Польщі, Білорусії, Словаччини, Австрії, Болгарії, Латвії та України. Усього – понад три десятки кінологічних дуетів.