Daily Archives: Травень 17, 2018

Рекордний вишиваний тризуб

Хмельницьке студентство та школярі встановили рекорд України. Майже дві тисячі юних городян, вбраних у національні сорочки, створили найбільший вишиваний «Тризуб». Таким чином в обласному центрі перевершили попередній рекорд. Замість минулорічних 978 чоловік цього разу символ України утворили із 1961 людини.

Інклюзивні проекти СЗОШ №8

Створення театральної майстерні «Мікс» та комфортного простору для дозвілля IHUB. Ці два проекти спеціалізованої загальноосвітньої школи №8 стали переможцями всеукраїнского хакатону присвяченого темі інклюзії у навчальних закладах. Обидві ідеї спрямовані на покращення адаптації дітей з особливими освітніми потребами у шкільному середовищі, розвиток їх талантів та

Немовлятам – вишиванку

Дев’ятьом найменшим хмельничанам у Хмельницькому міському перинатальному центрі презентували вишиті сорочки. Традицію віншувати у свято немовлят започаткували три роки тому. Перші особи міста вже міркують над тим, або в День вишиванки національне вбрання отримали усі новонароджені, що цього дня перебувають у медичному закладі.

«Невидимий батальйон»

Автори фільму про українських жінок на війні «Невидимий батальйон» приїхали до Хмельницького. Кінострічку демонстрували в обласному центрі два дні. Переглянути документальну жіночу кіно-роботу про роль жінки на фронті мали змогу і майбутні охоронці кордону. Головна натхненниця фільму Марія Берлінська особисто розповіла курсантам про мету та

Картини війни

До Хмельницького привезли мистецькі полотна художників. Це спільний українсько-білоруський проект, присвячений подіям на Сході країни та пам’яті добровольців тактичної групи «Білорусь». Усього у музеї історії міста представили 33 роботи. Усі мальовані твори митці писали на фронті.

Договір про співпрацю

Хмельницький міський голова Олександр Сичмишин підписав договір про співпрацю з міжнародною громадською організацією «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва». Офіційні взаємовідносини допоможуть залучити до міста міжнародних інвесторів. А це дасть змогу розвивати та покращувати інфраструктуру.

20 років – 20 творів

Концертом-бенефісом відзначив ювілейну дату Хмельницький академічний муніципальний камерний хор. Нараховує він майже чотири десятки артистів. Усі – краяни. За роки існування колективу репертуар обраховується чотирма сотнями композицій. Від добре знаного українського Щедрика до стилізованого Майкла Джексона.