Daily Archives: Травень 18, 2018

«Сорок джерел» вірменського митця-письменника

Мистецькі роботи та збірку прози й поезії в обласному художньому музеї презентував український художник вірменського походження Борис Єгіазарян. Творчу зустріч музейники влаштували у рамках мистецького фестивалю «Арт колаж 2018». У Вірменії книга побачила світ трьома мовами – оригіналу, російською та англійською. Нещодавно дійшла й до

Сміття – під землю

Португальці збиратимуть сміття у Хмельницькому. У місті вже стартували роботи із встановлення перших в Україні підземних контейнерів. Цьогоріч комунальники вирішили розпочати із чотирьох таких локацій. Усі розмістять в центрі міста. На вулицях Гагаріна та Соборній роботи вже розпочалися.

Спортивні обнови у ДЮСШ №1

Два сучасні спортивні майданчики відкрили на території ДЮСШ №1. Облаштували футбольні поля зі штучним покриттям, трибунами для глядачів та освітленням коштом міського бюджету. За останні два роки уже збудували дев’ять подібних майданчиків. На черзі ще шість.

Шкільний ансамбль на Міжнародному фестивалі

Учні ліцею №17 днями повернулися з Вінниччини. 11-го травня вони брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі народного хорового співу імені Віталія Іжевського. Додому, ліцеїсти які є учасниками шкільного вокального ансамблю «Гармонія», привезли подарунки та диплом лауреата ІІ ступеню.

Новий рекорд

Хмельницькі самсонівці перевершили самих себе. З чемпіонату України з рукопашного бою привезли 40 медалей – 10 золотих, 15 срібних та 15 бронзових. За словами тренера спортивної школи «Самсон-Право», такі досягнення значні, позаяк перемога на загаданих змаганнях дається важче, ніж на чемпіонаті Європи.

«Живи, щоб пам’ятати, пам’ятай, щоб жити»

Флешмобом «Живи, щоб пам’ятати, пам’ятай, щоб жити» у Хмельницькому вшанували людей померлих від СНІДу. Поблизу кінотеатру імені Шевченка працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, студенти та учні училищ створили «живе серце», як символ милосердя, співчуття та любові.

День пам’яті

20 травня- День пам’яті жертв політичних репресій. В Хмельницькому закатованих тоталітарною машиною вшанували напередодні. До Ангела Скорботи, як і щороку, прийшли керівники міста, колишні політв’язні, рідні загиблих репресованих, школярі та городяни.