Daily Archives: Травень 30, 2018

ДТП у Лезневому: 2 загиблих, 5 травмованих

За кермом автівки, яка зіштовхнулась із лісовозкою у Лезневому, був директор департаменту освіти на науки Хмельницької міської ради. Про це повідомили у мерії. Серед загиблих – завідуюча 53 садочком «Веселка» Наталія Докторук. Також – чоловік методиста Департаменту освіти. Його дружина та дитина перебувають у лікарні.

Депутатський день без депутатів

Про літній відпочинок, оздоровлення, підписання декларацій із лікарями та генплан Хмельницького говорили під час інформаційного депутатського дня. Втім, завітало на нього лишень кілька обранців. Зрештою, тих хто був присутній, із інформацією ознайомились. Так, у місті незабаром стартують змагання із нового виду спорту – флорболу. А

Гарна команда

Вихованці Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді нещодавно повернулись з Відкритого Всеукраїнського турніру «Львів Опен Кап-2018». Привезли 8 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалей. В результаті отримали перше загальнокомандне місце.  

Стали спеціалістами

В Міжшкільному виробничому комбінаті випуск. Близько 180 хлопців та дівчат отримали професію ще навчаючись у школі. Серед фахів, які освоювали: водій категорії С, слюсар автомобілів, швачка, кухар, оператор комп’ютерного набору та секретар керівника. За словами випускників, навчання в комбінаті-гарна можливість безкоштовно здобути корисні знання й

Підземні контейнери

Два перші підземні контейнери встановили у Хмельницькому. Розмістили їх на вулиці Соборній та Гагаріна. Один такий контейнер замінить чотири євробаки. Це утилізаційна новація не лише для міста, а й України. В управлінні житлово-комунального господарства  запевняють, завдяки підземним контейнерам сміття не розлітатиметься вулицями, зникне неприємний запах,

Смарт-лавки знову вивели з ладу

Чотири з п’яти розумних лавочок, що неподалік «Дитячого світу», майстри відремонтували. Не минуло й трьох діб, як працює лишень одна з них. Чи-то хмельничани невміло користуються ними, чи то навмисно ламають. Та вердикт один – ремонт їх обійшовся у майже чотири тисячі гривень.

Випускний в «Університеті третього віку»

Перший випускний відзначили в «Університеті третього віку». Протягом року студенти-пенсіонери здобували знання на десяти факультетах. Вивчали основи комп’ютерної грамотності, іноземні мови, хореографію, правознавство, психологію, моделювали одяг. За парти сіли більш ніж сім сотень слухачів. Понад чотириста отримали сертифікати про закінчення навчання.

Кандидати у почесні громадяни

У Хмельницькому визначилися із кандидатами на звання «Почесний громадянин міста». Претендують на відзнаку восьмеро містян. Двом з них почесне звання можуть присвоїти посмертно.

«Rock&Buh – 2018»

У Хмельницькому вдруге пройшов масштабний рок-фестиваль Rock&Buh. На березі Південного Бугу впродовж трьох днів діяло дві сцени, де виступали десятки відомих українських гуртів та два гурти з Білорусі та Великобританії. Хедлайнерами цьогорічного фестивалю були “Воплі Відоплясова”, “Антитіла” та “Мотор’ролла”.