Daily Archives: Червень 6, 2018

Професія професій

Щорічно 6 червня своє професійне свято відзначають українські журналісти. За традицією кращих з кращих міський  голова нагородив почесними  грамотами та подарунками. Цього річ відзнаки отримали й наші кореспонденти.

Виставка світлин близнят

«Схожі за обличчям і різні за характером». Виставку світлин під такою назвою відрили у стінах школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Герої фотографій – хмельницькі близнюки. Експозиція  є своєрідним продовженням параду близнят та двійнят, що сім років поспіль проводять у місті. Автор Сергій Аніськов за допомогою

Амбулаторія у Гречанах

Майже 40 тисяч населення перебуває «під крилом» амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3. Вона є найбільшою у місті. Віднедавна тут об’єднали реєстратури – дорослу та дитячу. А вхід до амбулаторії зробили спільним, як для найменших пацієнтів, так і старших. Нещодавно тут замінили вікна, низку кабінетів

Срібло та бронза на чемпіонаті України з веслування

Хмельницька юнацька збірна з веслування   не тільки вперше представила своїх вихованців  на чемпіонаті України з веслування на байдарках з марафону пам’яті  воїна спортсмена Ігоря Присяжнюка, але й здобули призові місця на дистанції 18 км.

Французько-хмельницька співпраця

Делагацію із Франції днями вітали у міській раді. Поспілкуватися з владою Хмельницького приїхали представники муніципалітету  містечка Сен-Мартен-на-Бюно  та гуманітарної асоціації «Нормандія-Україна». Говорили здебільшого про співпрацю у сфері спорту. Зокрема популяризацію у місті французької гри петанк.