Daily Archives: Червень 7, 2018

Змагання з петанку серед педагогів

Хмельницькі вчителі виборювали звання кращих гравців у  петанк. Вперше у Хмельницькому та й Україні організували «Битву педагогів» у цій французькій грі. Спробували свої сили представники шести навчальних закладів.

Безпека у режимі он-лайн

У ЦНАПі запрацював Консультаційний пункт з питань цивільного захисту. Одразу на місці можна не лише ознайомитися із правилами безпечної поведінки, а й прихопити пам’ятку із собою. Крім того, усім бажаючим, демонструватимуть ролики про найпоширеніші ситуації, які можуть спіткати. Зокрема, план дій при пожежі, землетрусі.

До 100-річчя хмельницького письменника

В обласному літературному музеї відбулось нагородження премією ім. В. Булаєнка. Премія існує з 1990 року. І свою відзнаку отримали вже більше ніж   півтора десятка письменників як з Хмельницької області так і поза її межами.

Проти нового управителя

Проти нового управителя. Другий тиждень поспіль мешканців Виставки бентежить новина, про зміну компанії, яка обслуговуватиме їх багатоповерхівки. Донедавна це була муніципальна компанія «Заріччя». З 11 червня послуги надаватиме «ДомКом-Хмельницьки». Частину людей новація лякає. У понеділок невдоволення висловили під стінами мерії, у четвер  пішли в управління

Плюс іще один спортмайданчик

Багатофункціональний спортмайданчик з’явився на вулиці Трудовій, 40. Тут займатися можна баскетболом, футболом, гандболом та волейболом. В управління молоді та спорту не виключають, що нанесуть розмітку й для тенісистів. Облаштували територію для активного дозвілля за понад 800 тисяч бюджетних гривень. Відвідувати його можна безоплатно. Втім, існують