Daily Archives: Червень 12, 2018

Будьте здорові: Про декларації із лікарями

У гостях – начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач. Чи активно хмельничани підписують декларації? Чи виправдав себе електронний запис на прийом до лікаря та за якими адресами невдовзі у місті з’являться амбулаторії. Про це – далі.

Друга школа медіаграмотності

Друга школа медіаграмотності відчинить двері у Бібліохабі центральної міської бібліотеки. На навчання, що допоможе орієнтуватися у вирі інформації запрошують дорослих. Уроки стартують у липні та відбуватимуться щочетверга.

Кір знову нагадав про себе

Інфекційна хвороба вклала на лікарняні ліжка учнів кількох шкіл. Найбільше їх із ліцею №17. Загалом восьмеро тутешніх вихованців. Директор зауважив, закривати заклад на карантин сенсу немає, адже зараз – літні канікули, а пришкільний табір завершує свою роботу вже цієї середи, 13 червня. Вчителі не хворіють.

Мистецький дворик запрошує

Осередок творчості в Хмельницькому знову працює та готовий представляти таланти краю та познайомити з новими гуртами. Розпочав свою роботу мистецький дворик з початком туристичного сезону.

Новосілля амбулаторії

Амбулаторія №8 із другої поліклініки перебралася на Зарічанську, 30, де наразі розташована жіноча консультація. У перспективі сімейні лікарі, терапевти та педіатри працюватимуть із двома гінекологами. Поки що за сусідів мають цілу когорту жіночих лікарів. Обслуговує амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 14 тисяч дорослого та 4 тисячі

Ремонт без латок

Дорогу на Проспекті Миру відремонтували суцільним методом. Різницю між старим автошляхом та новим вже оцінили водії.

Життя без наркотиків

Майже п’ять тисяч школярів протягом двох з половиною місяців відвідали лекції в рамках антинаркотичної освітньої програма «Нарконон». Лекторами програми стали переважно освітяни. Деякі за цю місію взялись рік тому та поспілкувались з тисячею семистам хлопців та дівчат. Роботу найактивніших відзначили в міській раді.