Daily Archives: Червень 13, 2018

Турнір настільних ігор

Турнір настільних ігор «Молодь в кубі» проведуть у Хмельницькому. Реалізує захід громадська організація «Молодь за краще майбутнє» у партнерстві з Британською радою. Ігрові столи розмістять у семи підліткових клубах різних мікрорайонів міста. Спеціально для проведення турніру замовили 23 сучасні гри, що розвивають уяву, увагу та

Порятуватись від кусючих

Хмельничани оголосили війну комахам. У сезон відпочинку на природі штурмують аптеки. Тут напередодні вихідних ажіотаж на репеленти. Це речовини, що відлякують комах та кліщів. Інші городяни, самотужки виготовляють захисні суміші.

Лелека шукає транспорт

Знесиленого лелеку кілька днів тому чоловік приніс до ветлікарні, що у Шаровечці. Зізнався, пташеня, вочевидь, випало із гнізда. Під своє «крило» бузька взяла активістка Олена Голубнича. Відгодувала, тепер, каже, – він легко зможе пережити мандри українськими містами. Волонтери вже знайшли попутника, який відвезе птаха до

Подарунки вибухотехнікам

 Вибухотехнічний відділ Головного управління національної поліції в Хмельницькій області відсвяткував свій перший день народження. З нагоди свята від народного депутата Сергія Мельника тутешні спеціалісти отримали сучасний вибухотехнічний комплекс. Техніку вартістю 3 мільйони гривень придбали за державні кошти. Також поліцейським вручили квадрокоптер та рентген–обладнання.

Бібліотусовка «Час розваг»

Літні бібліотечні майданчики збирають дітвору на веселі забави. Аби маленькі хмельничани проводили дозвілля пізнавально та корисно у книгозбірнях організовують різноманітні заходи. У бібліотеці-філії №10 імені Брилінського днями відбулася бібліотечна тусовка на свіжому повітрі з руханкою, конкурсами та розповідями про улюблені книги.

Відкритий конкурс до Дня міста

Хмельничан запрошують взяти участь в у відкритому конкурсі інформаційно-промоційного відео присвячений до Дня Міста взяти участь може будь хто бажаючий прийом заявок розпочався з 12 червня і продовжиться аж до 27 серпня 2018 року.