Daily Archives: Червень 14, 2018

Засідання виконавчого комітету

Майже півсотні питань порядку денного розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету. Виконкомівці визначилися із передачею в оренду комунальних квадратних метрів. Підприємцям, що не сплачують податки у прохані відмовили. Також затвердили новий коефіцієнт співвідношення безоплатних та платних пасажирів «Електротрансу».

Місто на годину стало «Венецією»

Злива перетворила вулиці обласного центру на річки. Затікала вода до під’їздів. Нагадали про себе не відремонтовані дахи та зливні труби. Із проблемними питаннями городяни телефонували на лінію управління міським господарством 15–80. Найбільше дзвінків припало з 12.00 до 13.00.

Альтернатива поліетиленовим пакетам

Шукати альтернативу поліетиленовим пакетам. Таку рекомендацію пропонуватимуть хмельницьким підприємцям в управлінні торгівлі. Таким чином мають на меті покращити екологічну ситуацію в місті. Адже шкідливий поліетилен не розчиняється сотні років. Поки що проект рішення доопрацьовують, мають на меті обговорити його з представниками торгівельних мереж. По тому

Доноромобіль

Єдиний в Україні доноромобіль оселився у Хмельницькому. Його обласній станції переливання крові передали у якості гуманітарної допомоги із Каліфорнії. Перший свій виїзд здійснив 14 червня у Всесвітній День донора крові. Габарити американського «Форду» дозволяють перебувати у середині трьом відвідувачам, також – медперсоналу.

Бібліотека стала кінозалою

Глядачами пригодницького фільму стали учні технологічного багатопрофільного ліцею. Крутили стрічку про дівчину, яка бажає зцілитися від астми, в обласні універсальній науковій бібліотеці. За кінозалу обрали найбільший тутешній відділ гуманітарного профілю. Особливість показу – демонстрація фільму, мовою оригіналу.

Яка вона-традиційна українська культура

Традиційні українські народні танці не зовсім такі, як нам показують. В Дитячій школі мистецтв провели семінар-практикум щодо реконструкції традиційної культури. На нього завітали доктори мистецтв та професори, аби розповісти, яка вона-традиційна українська культура. До того ж, науковці спростували поняття «відродження фольклору».

Другий кліп юної співачки

Вона мріє про велику сцену та заощаджує кошти, аби вже вкладати у власну творчість. Хмельницька одинадцятикласнця Надія Яновська нещодавно презентувала другий кліп на авторську пісню. З цілеспрямованою та талановитою дівчиною познайомилася Тетяна Гуща.

«Час квітів»

Квіти нас супроводжують протягом всього життя. Їх дарують на свята, ними прикрашають ділянки біля будинку… Тому саме квітам Наталія Поліщук присвятила свою збірку «Час квітів».

Школярів привчали до туризму

Шість туристичних локацій та ще кілька творчих і інтелектуальних зон. У Хмельницькому організували туристичний квест «Я люблю туризм». Командні баталії точилися у сквері ім. Т. Шевченка. Діти, а це – відпочивальники літніх таборів, не лише активно провели дозвілля, а й навчилися розкладати намет, визначати «на