Daily Archives: Червень 20, 2018

Віч-на-віч: Творчість Nadine

Гість: співачка Nadine До нас у гості завітала юна хмельницька співачка Надія Яновська, більше відома, як Nadine. Нещодавно вона презентувала вже другий кліп на авторську пісню. Як звичайній одинадцятикласниці вдається знімати відео та чому вирішила інвестувати у творчість. Про це говоримо впродовж ефіру.

Юнак з трояндою біля «Планети»

Романтичну скульптуру «Очікування» мають на меті встановити поблизу кінотеатру «Планета». Юнак на лавці, під вежею з годинником,  з трояндою у руках передає всю гаму почуттів очікування побачення з коханою. Аби реалізувати задумане у закладі шукають меценатів та збирають думки, побажання та поради хмельничан.

ЗНО: на старті додаткова сесія

Понад 11 тисяч майбутніх абітурієнтів та студентів цьогоріч зареєструвалися на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Вони перевіряли свої знання з 11 предметів. Не минулося без дискваліфікацій. Зокрема, під час тестування з математики, аудиторії залишило дві дитини. З української – 11. Причиною сходження з дистанції ставала

Інформація для депутатів

Соціальна підтримка учасників АТО, міжнародне співробітництво та промоції міста, зменшення споживання електроенергії – питання, які обговорили міські обранці у ході чергового інформаційного депутатського дня. Відповідні програми, що свого часу депутати ухвалили на сесійних засіданнях, реалізуються у запланованому темпі та мають позитивні результати.

А Ви обрали свого лікаря?

Чверть населення міста офіційно визначилась із своїм лікарем. Активно підписували декларації із терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами у квітні-травні. З приходом літа ажіотаж спав. Та у Центрах первинної медико-санітарної допомоги закликають, таки знайти час і завітати із документами до свого обранця у білому халаті. Саме