Daily Archives: Червень 22, 2018

Виставка світлин депутаток

Виставку світлин «Жіночі обличчя нової історії України» відкрили у стінах міської ради. Вона об’єднала фотографії жінок-депутаток, що очолюють міжфракційні групи “За рівні можливості» у радах різних рівнів. Вона є частиною проекту, що покликаний зруйнувати гендерні стереотипи та сформувати політичну еліту жінок краю.

З-під сміття «добули» 170 тисяч гривень

П’ятий місяць поспіль з-під хмельницького сміттєзвалища добувають біогаз. Австрійський комплекс з дегазації полігону твердих побутових відходів встановили інвестори. Метан, що заліг під сміттям, установка переробляє на електричну енергію. Її і продають. 13 відсотків із виручених коштів, за домовленістю надходитиме у місто. У травні на рахунок

Бюджетний регламент

Представники кількох громадських організацій розробили бюджетний регламент Хмельницького. Це документ, в якому у скороченій та зрозумілій кожному формі, розписаний увесь бюджетний процес. Усе заради того, аби городяни долучалися до формування та розподілу міської казни.

Четверо протестувалися на 200 балів

Оприлюднили результати зовнішнього незалежного оцінювання. У місті максимальний бал набрало четверо учасників ЗНО. В області – шестеро Найбільше знавців з хімії. По одному – з математики та англійської.

Неприхована краса

У музеї-студії фотомистецтва презентували нову виставку фотографій. 42 світлини у стилі Ню об’єднали в експозицію «Неприхована краса». Автор фоторобіт, хмельничанин  Віктор Федотов.

Аварія із освітянином. Двох дітей виписали з лікарні

Двох дівчат, які перебували на лікуванні у дитячій міській лікарні, виписали додому. Стіни обласної лікарні залишила постраждала під час аварії за участю тодішнього головного освітянина – методист Департаменту освіти Антоніна Манзюк. Там перебувала майже три тижні. Найважчу травмовану – її 11-річну доньку Вікторію транспортували до

Ремонти у навчальних закладах

Три хмельницькі освітні заклади у новому навчальному році матимуть сучасні спортивні майданчики. Територію для уроків фізкультури капітально відремонтують у школах №8, №25, №27. 5 дитячих садочків за літо утеплять, з них два за програмою НЕФКО повністю термомодернізують.