Daily Archives: Липень 3, 2018

Світлофор на перехресті

На перехресті вулиць Кармелюка і Панаса Мирного, два тижні тому встановили новий світлофорний об’єкт. Чотири дороги регулюються світлофорами, що під’єднанні до одного контролера. Вартість світлофорного об’єкту понад один мільйон гривень.

Ремонти продовжуються

Минулого року на прибудинкових територіях, що на Кам`янецькій 56, 58, 60 та 60/2 розпочався капітальний ремонт. Та всі роботи до настання морозів завершити не вдалося. Відтак ремонтна бригада поновила свою роботу, і на разі у дворах триває активне оновлення асфальтобетонного покриття.

Об’єднання територіальних громад

В міській раді говорили про об’єднання територіальних громад. Відповідний семінар провели представники Асоціації міст України. За словами спеціалістів, в тісній дружбі між містами обласного значення, селами й селищами є плюси для кожної зі сторін. Зокрема, для останніх це новий статус та фінансові надходження.

Психолог консультує у сквері Шевченка

Психологічні консультації на свіжому повітрі. Фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відновили минулорічну традицію роботи у сквері Шевченка. До кінця літа щовівторка та щочетверга з 12:00 до 14:00 психолог саме тут спілкуватиметься з хмельничанами. Першу зустріч присвятили темі літнього відпочинку дітей.

Чемпіонат з універсального бою

У Національній Академії Державної Прикордонної Служби ім. Б. Хмельницького стартував четвертий Всеукраїнський чемпіонат з універсального бою. Традиційно у змаганнях участь беруть лише прикордонники. До військового вишу за звання кращий з кращих, приїхало позмагатися понад сотня захисників кордонів з усієї України.