Daily Archives: Липень 4, 2018

День народження поліції

Національна поліція  – іменинниця. 4-го липня їй виповнилось 3 роки. З цієї нагоди стражі порядку вирішили подарунки не приймати, а робити. Біля кінотеатру влаштували для хмельничан справжнє тематичне свято.

Кіно просто неба

Спортивно-культурний центр «Плоскирів» організував кіномарафон. Протягом трьох днів показуватимуть жителям Гречан сімейні фільми. Імпровізований кінотеатр облаштували просто неба. Першим для показу обрали фільм американського режисера Стівена Чбоскі «Диво».

Вступ-2018

Стартувала реєстрація електронних кабінетів через які абітурієнти подаватимуть електроні заяви до вищих навчальних закладів. За інформацією Міносвіти вона буде відкрита до 25-го липня. Уже з 12-го через систему можна буде подавати заяви на вступ до вишів.

Бітумоварки та чайники-геть!

Старі діжки для варіння бітуму – геть! У комунальному підприємстві з будівництва, ремонту та експлуатації доріг з’явились сучасні гудронатори. Це машини для рівномірного нанесення бітумної емульсії. Останню нагрівати до кипіння не потрібно і вона немає запаху. До того ж, гудронатори економлять час на виконання дорожніх робіт.

Нові кишені та «розумні» зупинки

Дві заїзні кишені облаштують на зупинках «Поліклініка№1». Вони покликані розвантажити рух транспорту та підвищити безпеку на вулиці Подільська. Крім того саме тут до кінця літа планують встановити «розумні» зупинки з електронним розкладом руху та можливістю підзарядити гаджети.

Сесійне засідання

Залучення іноземного інвестора, відшкодування відсоткових ставок за кредитами  підприємцям, новий молодіжний центр, персональні стипендії та премії кращим учням та викладачам. Це лише частина проектів рішень, які 4-го липня ухвалили депутати міської ради у ході чергового сесійного засідання. Всього цього разу на розгляд міських обранців виносилося