Daily Archives: Липень 5, 2018

Вибухонебезпечне навчання

Що робити, якщо вогонь охопив військові склади? Неподалік Хмельницького відбулися масштабні спільні тренування надзвичайників та представників інших служб. За легендою на технічній території зберігання боєприпасів військової частини виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. У небезпечну зону можливого ураження потрапили 4 населених пункти.

Кращі спортсмени

Міський голова вкотре зустрівся з кращими спортсменами Хмельницького аби нагородити за високі досягнення на міжнародних змаганнях у 2018 році.

Палац спорту будуватимуть

27 мільйонів гривень з державного бюджету виділили для будівництва у Хмельницькому сучасного палацу спорту. Це лише четверта частина від загальної суми вартості спортивного закладу. З міського бюджету поки що передбачили трохи більше 6 мільйонів. На разі готується проектно-кошторисна документація. З вересня заплановано розпочати будівельні роботи.

Спір за комунальні квадратні метри

Чотири роки комунальне підприємство з утримання не житлових приміщень спільно з виконавчою службою, не можуть повернути орендовані квадратні метри. Орендар заборгував понад 700 тисяч гривень. Сплачувати за користування, а тим більше залишати приміщення не бажає. 5-го липня до будинку, де орендар веде підприємницьку діяльність вже

«Молодіжний центр»

«Молодіжний центр» невдовзі запрацює у Хмельницькому. Створення нової комунальної установи  погодили депутати на сесії міськради. Оселили центр у приміщенні на Кам’янецькій, 63. Наразі триває виготовлення проектно-кошторисної документації, після чого візьмуться за ремонт. Центр покликаний стати осередком реалізації цікавих проектів та ідей, проведення змістовного дозвілля молоді.

Тепловики готуються до зими

Теплову котельню, що на Сковороди, капітально ремонтують. Замінюють обладнання, реставрують побутові приміщення. Поряд тривають планові роботи із заміни тепломереж на попередньо ізольовані труби. Ремонтники оновлюють не лише частину тепломережі а й труби для гарячого водопостачання.

«Школа соціальних перемовників»

«Школа соціальних перемовників» розпочала роботу на Хмельниччині. Протягом кількох місяців представників об’єднаних територіальних громад вчитимуть  законодавчим азам та комунікації з поліцією, яка у кінцевому результаті має призвести до підвищення правопорядку у населених пунктах.