Daily Archives: Липень 9, 2018

Затвердили брендбук Хмельницького

Депутати міської ради затвердили положення про застосування брендбуку міста. Це логотип, шрифт, колір, гасла та інші елементи візуалізації, які розробили працівники комунальної установи «Агенція розвитку Хмельницького».

Колір Гранату

В обласному художньому музеї презентували виставку, присвячену 50-річчю екранізації фільму «Колір гранату» режисера Сергія Параджанова. Захід організовано Всеукраїнським проектом «Parajanov-ART».

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності газових аварійних служб «Наша майстерність – ваша безпека»

Під егідою Регіональної газової компанії та Укргазпрофспілки у Кам’янці-Подільському фінішував третій етап Конкурсу професійної майстерності газових аварійних служб «Наша майстерність – ваша безпека». За можливість взяти участь у фіналі, змагались переможці регіональних конкурсів з семи областей України центрального регіону. Серед них була команда Кам’янець-Подільського відділення

Купальські гуляння

З театралізованою постановкою та чималим вогнищем хмельничани відсвяткували Івана Купала. Головні святкові дійства проходили на території молодіжного парку, поблизу центрального міського пляжу. Тут дівчата плели вінки, хлопці смакували смаженим м’ясом, юні артисти розважали гостей фольклорними піснями та українськими танцями.

Проблеми в українській літературі

До Хмельницького днями завітав голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський. Мета візиту – обговорити з місцевими колегами письменниками та журналістами проблеми сучасної української літератури. Одна з яких, за словами Михайла Сидоржевського, книготоргівля.

«Школа медіаграмотності»

У центральній міській бібліотеці хмельничан  навчають медіаграмотності. Вже вдруге у книгозбірні організували курс, що допоможе орієнтуватися в інформаційному просторі, відрізняти правду від фейків та пропаганди. Працюватиме школа впродовж липня. Кожен бажаючий має можливість долучитися до будь-якого уроку.