Daily Archives: Липень 10, 2018

Гості з Краматорська

На екскурсію до міської ради завітали юні спортсмени з Краматорська. 25 дітей зі східного міста-побратима, з 4 липня відпочивають у рекреаційному центрі «Берег надії». До їхньої оздоровчої програми входять екскурсії краєм. Перед тим, як відвідати туристичне місто Кам`янець-Подільський, краматорці заїхали до Хмельницького.

Задля боротьби з корупцією

10 білбордів та стільки ж сіті-лайтів зі спеціальною соціальною рекламою встановили на вулицях Хмельницького. На інформаційних дошках, городян закликають долучатися до боротьби із корупцією.  Для цього вказаний відповідний номер телефону.

На боротьбу з брудом

Хмельницькі дороги прибирають «Глобуси» та «Шмідт». Так називається спеціальна підмітальна техніка, якою користуються на комунальному підприємстві з будівництва, ремонту та експлуатації доріг. Працюють згадані машини за принципом пилососа. З день встигають підмести від двох до чотирьох вулиць.

Нові сквери та парк

П’ять скверів та один парк. Після останньої сесії міської ради у Хмельницькому побільшало офіційних затверджених зелених зон. Дві з них з’явилися на Озерній, по одній на проспекті Миру та Львівському шосе. Статус скверу отримала територія поблизу пам’ятника «Героям Чорнобиля». А неподалік Кудрянки на 55 гектарах

Премія вчителям, що надихають

Українських вчителів-новаторів, що надихають відзначать освітянською «нобелівською премією».   До 15-го липня триває прийом  заявок на премію Global Teachar Prize Ukraine. Це вітчизняний етап всесвітньовідомого проекту, започаткованого арабським мільярдером Санні Варкі чотири роки тому.

Хто не спить вночі?

Перший робочий день хмельничани відзначають алкоголем. При чому, розпивають його на лавочках біля під’їздів, біля магазинів. До такого висновку прийшли під час нічного патрулювання.  Поліцейські виявили й інші адмінпорушення. Не обійшлось і без штрафів.