Daily Archives: Липень 12, 2018

Зміни у календарі щеплень

За наказом Міністерства охорони здоров’я, у календар профілактичних щеплень внесено зміни. Відмінили ревакцинацію проти туберкульозу, яку робили дітям у 7 років. На місяць пізніше щеплюватимуть немовлят від Гепатиту В. Тобто у двомісячному віці її вводитимуть у комбінованій вакцині одразу проти п’яти інфекційних захворювань.

Поради психолога: Як привчити дитину до книг

Гість: практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Захожа. «Діти, які читають, виростають дорослими, які думають».  З таки висловом важко не погодитись. Читання література розвиває уяву, вчить мислити, збагачує словниковий запас та має ще чимало переваг. Але як допомогти дитині

Комфортні умови перебування у лікарні

У Хмельницькому активно втілюють у життя проекти програми «Громадські ініціативи». У 2016 році, за рішенням відповідної комісії, кошти з бюджету отримало 3 проекти, ще 8 – профінансували у 2017р. Їх реалізувати громадські активісти зобов’язані до 2020-го року. Один із проектів, який вже активно працює –

МАФи змінюються

Хмельницькі кіоски змінюють зовнішній вигляд. Згідно затверджених архітипів уже, так би мовити оновили, своє обличчя понад 120 МАФів. Усього їх в обласному центрі майже тисяча. Фахівці департаменту архітектури продовжують інформувати підприємців про необхідні зміни, головна мета яких покращити зовнішній вигляд Хмельницького. Та нагадають, що провести

Проект «Проти опіків»

Хмельницьких медиків навчали, як донести до громадськості інформацію щодо запобігання опіків у дітей. Україно-Американський проект «Проти опіків» два роки тому запровадили у Львівській області. За наказом МОЗ його впроваджують у всіх містах.

Поради психолога: Виховуємо самостійність

Гість: практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Захожа.   Під час ефіру  поговоримо про те, як привчити дитину до самостійності, чому це важливо і як відобразиться на дорослому житті.

Зарядка від поліцейських

Хмельницькі поліцейські розрухують дітлахів. З початку літа проводять з молоддю зарядки. Цього разу завітали в Обласний дитячий будинок, що на Львівському шосе. З активною руханкою поліцейським допомогло Об’єднання Молодих і Активних.

Експрес свіжість

Освіжитись на ходу. До кінця літа хмельничани, які проходитимуть Проскурівською, зможуть відчути приємну прохолоду. Для цього на початку вулиці встановили спеціальну арку, яка розпилює воду. Міні-фонтанчики повернуті всередину арки, а тому всі охочі зможуть охолодитись, пройшовши через неї.

Влада і громада: тема «Підтримка учасників АТО»

Гість – радник міського голови Ігор Володимирович Олійник Психолог, реабілітолог, юрист, громадський активіст, представник влади – це не повний перелік тих, чиєї допомоги потребують захисники України. Щороку міські обранці затверджують програму соціальної підтримки учасників АТО.

Естетичні та грамотні вивіски

Естетичні, українською мовою, без помилок та з паспортом. У Хмельницькому наводять лад з вивісками. Положення про їх розміщення виконавчий комітет затвердив у січні. До першого липня тривала роз’яснювальна робота.