Daily Archives: Липень 13, 2018

Перспективи розвитку

За два-три роки ще декілька тисяч хмельничан вдасться працевлаштувати. Такі перспективи дає нове Європейське підприємство, яке з’явиться в обласному центрі. Запустити виробництво планують вже до кінця літа.

Веселі гірки демонтують

Веселі гірки демонтують. Атракціон не працює уже декілька років та не підлягає реставрації. Тому на останній сесії міської ради долю його вирішили депутати.

«Довга дорога»

В Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва презентували «Довгу дорогу» одесита Олега Куцького. Всі представлені світлини-володарі чисельних нагород Міжнародних виставок та конкурсів.

Пікет задля збереження школи

На Майдані Незалежності знову зібралися обурені люди. До обласного центру приїхали вихованці та їх батьки спеціалізованої школи-інтернат «Славутинка», що у Кам`янці-Подільському. У навчальному закладі, за рішенням депутатів обласної ради вирішили ліквідувати початкову школу.

Традиційні розваги у вихідні

Щосуботи, юні артисти, ведучий та звукорежисер чекають дітей на майданчику поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка. Літні канікули наймолодшим хмельничанам пропонують проводити весело та активно. 14 липня  розважальну програму «Гуляночка» проведе колектив Хмельницького палацу творчості для дітей та юнацтва.