Daily Archives: Липень 16, 2018

Бути людиною

Ставлення до тварин має бути людським. Сім’я Жукових- волонетри, які повз залишених на вулиці котів і собак не проходять. Вдома мають більше 10 хвостатих улюбленців і всі вони  в минулому були безхатьками, до того ж, скривдженими людьми. Інша волонтер-Інна Сніцар піклується про котів, які мешкають

День бухгалтера і аудитора

16 липня – День бухгалтера і аудитора. Винуватців свята вітали в міській раді. Бухгалтери вважають, що вони головні на підприємстві. Своїм колегам бажали бути просто щасливими. До вітань приєднався і секретар міської ради Михайло Кривак.

Від кору щеплюватимуть й дорослих

Отримати захист від кору безкоштовно мають змогу ті, хто опинився у групі ризику. До неї Мінохорони здоров’я віднесло медиків, освітян, правоохоронців та військових. Дорослим пропонують закуплену за держкошти бельгійську вакцину, якою зараз щеплюють дітей.

Електронний квиток на громадському обговоренні

У міському громадському транспорті усіх форм власності планують запровадити електронний квиток. Спершу цю пропозицію, перед винесенням на розгляд членів виконавчого комітету, обговорили з громадськістю. Щоправда цікавить згадане питання не багатьох.

Екобус – місяць на варті

Хмельничани здали понад півтони використаних батарейок та більше десяти кілограмів прострочених медикаментів. Усі небезпечні відходи вже місяць приймає екобус. Також до екологічної машини еко-свідомі городяни можуть принести люмінесцентні лампи, термометри, тари з-під фарб, розчинників, вживані фільтри. Наступний заїзд екобуса відбудеться 20 липня. Зустрічатиме еко-свідомих мешканців