Daily Archives: Липень 19, 2018

На центр міста чекають зміни

У п’ятницю, 20 липня, автомобілі не пускатимуть на вулиці Соборну та Свободи. Причина – підготовка дорожнього полотна до асфальтування. Пішоходів повідомляють про продовження робіт із облаштування сучасної зупинки навпроти першої поліклініки. Крім того, про старт їх обабіч медзакладу. Незручності, запевняють комунальники, тимчасові. Вже невдовзі на

Засідання виконавчого комітету

Понад 60 питань порядку денного розглянули члени виконавчого комітету у ході чергового засідання. Серед них три електронні петиції: «Відмова від маршруток», «Встановлення у парку мікрорайону Ракове дитячого майданчика, облаштування там футбольного поля і вело доріжок» та «Реконструкція спортивного майданчика на території СЗОШ №8».

Зміни у бюджетному регламенті

Громадські активісти закликають городян долучатися до формування та розподілу міської казни. Для цього місяць тому, представники кількох громадських організацій розробили бюджетний регламент. Його свого часу обговорили з місцевими активістами та головними розпорядниками коштів. Кілька днів тому регламент скорегували.

Прощання з Героєм

У Хмельницькому в останню путь провели контрактника 14-ої окремої механізованої бригади Івана Мельника. 40-річний військовий загинув 17 липня біля села Катеринівка Луганської області. Поховали бійця на Алеї Слави на кладовищі у мікрорайоні Ракове. У Героя залишилися брат та мати.

Харчоблок в лікарні відремонтували

За тиждень у міській дитячій лікарні їжу готуватимуть на відремонтованій кухні. Харчоблок оновлювали поступово, майже два роки. Тут замінили покрівлю, вікна та стару газову плиту на дві сучасні електричні. Відремонтували підвал, сходи, поріг та привели до належного стану приміщення в середині. Частково оновили і кухонний