Daily Archives: Липень 20, 2018

Правова безпека

Про права соціально незахищених верств населення говорили в рамках чергового засідання міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Увагу акцентували на трудових відносинах між роботодавцем та найманим працівником та де шукати допомоги у разі незаконного звільнення з місця роботи.

Тисячна пара молодят

Олександр та Лєна Мармолюки – відсвяткували весілля. Молодята стали тисячною парою хмельничан, що уклали шлюб за добу. Їх з початком спільного подружнього життя окрім родичів вітали представники Міністерства Юстиції.

До РАЦСу – без черг. Запрацював Open Space

Перший – у столиці, сьомий – у Хмельницькому. В обласному центрі на базі РАЦСу презентували «Відкритий простір». Це сучасний формат надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Відтепер не потрібно чекати під кабінетом аби подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, зміну імені чи

«Ми проти вбивства…»

Хмельницькі захисники тварин підтримали Всеукраїнську акцію протесту. Сколихнула волонтерів подія, що сталася днями у Миколаєві. А саме – на території комунального притулку позбавили життя майже двох сотень тварин. Підтримати волонтерів та не допустити такого сценарію у Хмельницькому, – це головні причини, через які міські зоозахисники

У місті розшукують кращий двір

А ще – найохайніші: багатоповерхівку, під’їзд, приватну садибу, школу та садочок. Усього сім номінацій. Заявки на конкурс на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім» від городян прийматимуть до 15 вересня. Подати заявки можуть усі, хто працював над облаштуванням домівки та зробив власний двір впізнаваним.