Daily Archives: Липень 25, 2018

В останню путь провели оплесками

У Хмельницькому попрощалися із тренером та майстром спорту України Віталієм Балицьким. Церемонія відбулась на стадіоні «Поділля». Віталій Вікторович був вихованцем хмельницької команди. Професійну ігрову кар’єру розпочав у 17-ть. Вже у 2011-му зайнявся тренерською діяльністю. Життя коуча хмельницької академії  «Поділля» обірвалося за місяць до 40-го Дня

Тест заради життя

Лишень 150 городян безоплатно матимуть змогу пройти експрес-тестування на гепатит С. На бажаючих дізнатися більше про «приховану недугу» чекають цієї п’ятниці з 10 години ранку поблизу кінотеатру ім. Шевченка. Акцію «Тест заради життя» організовують напередодні Всесвітнього Дня боротьби із вірусними гепатитами.

Танці «для тих, кому за…»

Хмельничан у поважному віці кличуть на ретро-вечірку. Минулого тижня вона об’єднала майже сотню літніх городян. Тоді і дали старт танцювальним вечорам. Зробити сквер ім. Шевченка територією для зустрічей та проведення активного дозвілля вирішили самі поважні городяни. Тепер тут щонеділі о 18-й призначають зустріч усім охочим.

Побачення з собою

Анатолій Ненцінський презентував хмельничанам  «Побачення з собою». За  книгу до якої увійшла поезія не одного десятиліття автор уже раніше був нагороджений премією імені Миколи Федунця.

Заміна теплової мережі

Працівники теплопостачальних підприємств, готують місто до зими. У кожному мікрорайоні окремі ділянки тепломереж замінюють на попередньо-ізольовані труби. На разі ремонтні роботи розпочались поблизу торгового центру «Дитячий світ» та на Старокостянтинівському шосе в районі ТЕМПу. Через що, рух кількох тролейбусних маршрутів після 21-ої скасовано.

Одномісні парти кожному першокласнику

З першого вересня в Україні стартує освітній проект «Нова українська школа». Задля його реалізації за бюджетні кошти у навчальних закладах оновлюватимуть шкільне обладнання та меблі. У першу чергу, кожному першокласнику персональна одномісна парта. На сьогоднішній день їх у Хмельницькому закупили вже майже половину. До початку