Daily Archives: Липень 30, 2018

Центр міста без кіосків

Центральну частину міста приберуть від кіосків та малих торгових точок. Таку пропозицію свого часу внесли городяни. В управлінні торгівлі кілька місяців тому розробили відповідне положення. Відтак незабаром у центрі міста залишаться лише кіоски реалізації преси, та торговий ряд, що поблизу готелю «Жовтневий».

Поліція проїхалась «із бантиками»

«Леді на велосипеді» у супроводі поліціянтів. До недільного пробігу центром міста долучилися понад півсотні дівчат. Наймолодшій – трохи більше року. Вже вчетверте велоактивістки у сукнях пропагують здоровий спосіб життя та екотранспорт. А ще – нагадують про себе водіям автомобілів та представникам влади. Першим, аби поважали

«Моє здоров’я –моя відповідальність»

Про ВІЛ-інфікування, наркоманію та інші ризики для здоров’я потрібно інформувати в ігровій формі. За допомогою квесту підлітково-молодіжний клуб «Мурашник» та Асоціація громадського здоров’я «Вікторія» вчили молодь бути відповідальними за своє життя. Під час квесту парк Чекмана розділили на станції.

Задля чемпіонату – зупинили рух автівок

Хмельницький приймав відкритий чемпіонат України у командній гонці з велоспорту на шосе. До обласного центру з’їхалися команди-представниці з усіх куточків країни, за винятком міста Лева. Змагалися впродовж трьох днів. Фінішували гонкою «Критеріум». Задля цього навіть довелося перекрити рух центральними вулицями. Спортсмени здолали дистанцію в 20,

Живий, «сяючий» хрест

Своєрідний палаючий хрест утворили віряни різних християнських конфесій на майдані Незалежності. Всеукраїнський флешмоб відбувся з нагоди тисяча тридцятої річниці хрещення Русі-України.

Екосвідомість

За одну годину в один лише пункт прийому вторсировини хмельничани можуть принести до 400 кілограмів макулатури. Здавати картон вирушила й Ольга Фреймонд зі своїми синами. Сім*я жінки сортує абсолютно всі побутові відходи. Нещодавно навіть придбали так зване «органічне відро».

До скверу – на танці

У місті відновили традицію танцювальних вечорів. Познайомитися та згадати «па» «тих, кому за…» щовихідних запрошують до скверу імені  Шевченка. Крім танців, читають гуморески. А вже 5-го серпня тут зазвучить духовий оркестр. Найкращим парам – вручатимуть подарунки.

Family Fest: від підгузків до молочного лекторію

У Хмельницькому влаштують перегони у підгузках. Згуртують малюків в «Освітньому Просторі», що на Подільській. Family Fest Відбуватиметься у рамках Всесвітнього Тижня грудного вигодовування. Це щорічна міжнародна акція, яка проводиться у більшості країн світу. Хмельницький долучиться до неї вже в восьме. На усіх чекають 3 серпня

Апеляцію Романа Миколаїва відхилили

Після продовження міськрайонним судом терміну перебування під вартою, Роман Миколаїв подав апеляцію. Захист заарештованого клопотав про пом’якшення запобіжного заходу. У результаті, колегія суддів Апеляційного суду залишила без змін попередню ухвалу.