Daily Archives: Серпень 1, 2018

Бібліотеки-ювілярші

Ювілей на ювілеї. 2018 багатий для Хмельницької централізованої бібліотечної системи гарними святами. Найстаршій бібліотеці міста 85 років. Ще двом 70 та 45 ,а трьом по півстоліття. Незважаючи на поважний вік усі книгозбірні крокують у ногу з часом та дивують відвідувачів приємними новинками.

Литовська фотовиставка

Фотовиставку присвячену графу Косаківському презентував литовський фотоклуб «Позітівускас». Координатором виставки став фотохудожник Сергій Аніськов. Презентували світлини в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва.

Медобладнання передали дитячій лікарні

Хмельницькій міській дитячій лікарні передали медичне обладнання, придбане за благодійні кошти. Завдяки йому вдасться слідкувати за станом передчасно народжених немовлят. А таких у стінах медичного закладу щороку виходжують понад дві сотні. В рамках передачі обладнання відбувся і освітній семінар. Слухачами стали теперішні та майбутні матусі.

Ініціативи від хмельничан

  Громадські ініціативи – популярнасеред городян програма. На сьогоднішній день затверджено 30 проектів. Частину з них, такі як «Небесний Проскурів», комфортні зони перебування у черзі у дитячих медичних закладах, бебі-бокси новонародженим, тощо вже реалізувано. На разі у життя втілюють ще 14 проектів – анімаційна лабораторія,

Змістовно та комфортно

Хмельницькі підліткові клуби оновлюють. Зокрема, в розпалі ремонт «Романтика», що в мікрорайоні «Дубове». Інший – «Індіго», що на Озерній, отримав надсучасне обладнання. Все це дозволить відвідувачам клубів проводити час не лише змістовно, а й комфортно.