Daily Archives: Серпень 3, 2018

Швеція співпрацюватиме із містом

Залучення іноземних коштів, експорт та імпорт продукції. А – ще участь у нових проектах. Це основні тези зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла Швеції Мартіна Хагстрьома із заступником міського голови Володимиром Гончаруком. Іноземний гість завітав до обласного центру у рамках вояжу Західною Україною.

Скоро міжнародний турнір

10-го та 11-го серпня у місті проходитиме другий міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів. У числі учасників 18 команд. Географія цього року дещо більша аніж у попередньому. До  Хмельницького на початку серпня приїдуть волейболісти з Білорусії, Польщі, Литви, Латвії та кількох міст України.

ДЮСШ №3 – 20 років

Дитячо-юнацька спортивна школа №3 святкує двадцятиріччя. Свою історію заклад розпочав писати у 1998 році. Розпочинали на ентузіазмі. Діти займалися у залах загальноосвітніх шкіл. Тепер ж ДЮСШ має два просторі корпуси та тенісні корти, у яких тренують більш ніж чотири сотні юних тенісистів та тхеквондистів.  Серед

Випуск у «Школі медіаграмотності»

Кількість містян, що розуміються на інформаційних війнах, фейкових новинах та пропаганді зросла на 9 чоловік. У «Школі медіаграмотності» – останній урок. У ході якого «учні» практикували написання новини для місцевих телеканалів.

Нові контейнери для збору пет-пляшки

70 нових контейнерів для збору пет-пляшки встановили на Виставці та Озерній. У найближчий тиждень на вулицях Хмельницького з’явиться ще сорок таких баків, а до кінця року ними планують охопити всі сміттєві майданчики міста. Встановлення контейнерів, збір пляшок, пресування та передачу на перебку здійснює приватна компанія,