Daily Archives: Серпень 7, 2018

Будьте здорові: Про грудне вигодовування

У гостях – перинатальний психолог Тетяня Присяжнюк та багатодітна матуся Тетяна Сівак Щорічно на початку серпня увесь світ відзначає Тиждень із підтримки грудного вигодовування. Як налаштуватись та підготуватися до прикладання. У який спосіб і хто допоможе породіллі побороти труднощі? Якими є найрозповсюдженіші міфи? Та до

Хмельницький в об’єктиві…

Вже вчотирнадцяте в обласному центрі змагатимуться фотографи. У місті стартував конкурс «Хмельницький крізь об’єктив». До участі запрошують тих, хто полює за кадрами професійно та спробував себе у цій справі вперше. Усього представили п’ять номінацій.

Україна переходить на цифрове мовлення

Кіна без тюнера не буде. З 31 серпня Україна переходить на цифровий формат телевізійного мовлення. Аналог, тобто сигнали, що передається за допомогою кімнатної, або зовнішньої  антени уже відімкнули у Києві, Кропивницькому та Кіровоградській області. На черзі решта регіонів. Фахівці запевняють, цифра дозволить дивитися більше каналів

У зоокуточку оселилася пара павичів

Серед майже шістдесяти мешканців зоокуточка у паркові імені Михайла Чекмана – новосели. Тиждень тому тут з’явилася пара павичів, придбані в одного з підприємців області. Поки птахи безіменні. Обрати для них ім’я може будь-хто з відвідувачів парку – наразі оголошено конкурс.

Квадратні метри для спілкування

Квадратні метри для спілкування та підтримки жінок при надії та з дітьми, отримали активістки громадської організації «Світанок». Площа приміщення, яке отримали – понад 200 «квадратів». На допомогу в проведенні ремонту гукають небайдужих та меценатів. Так, волонтери вже обзавелися мийкою, шафою та деякими будівельними матеріалами.

Анкетування городян

Хмельничан запрошують долучатися до загальноміського опитування. Анкетування майже щомісяця проводить «Агенція розвитку Хмельницького», у режимі он-лайн. Теми обговорень змінюються відповідно до актуальності того чи іншого питання. На разі у городян просять оцінити комфортність життя у Хмельницькому, аби визначити пріоритетні напрями роботи у наступному 2019-му році.