Daily Archives: Серпень 9, 2018

У Хмельницькому вітали представників будівельної галузі

Щодругої неділі серпня у нашій країні вітають будівельників. Свято започаткували більш як 60 років тому. Уже в незалежній Україні його встановили з 1993-го. Цьогоріч День будівельника припав на 12-е серпня.

Депутати під наглядом

Роботу хмельницьких депутатів впродовж двох років моніторитимуть представники  ГО «Хмельницька ініціатива». У серпні стартував новий проект покликаний дисциплінувати обранців. Активісти звертатимуть увагу на роботу і на окрузі, і у сесійній залі. Згідно її  результатів надаватимуть рекомендації кожному депутату. У планах створити і карту депутатських приймалень.

Обладнання для шкіл

«Нова українська школа» обійдеться державному та місцевим бюджетам у мільйони гривень. За рішенням Міністерства освіти у кожного першокласника має бути індивідуальна парта, в усіх перших класах інтерактивний мультимедійний комплекс, магнітна дошка та ще сотні дидактичних матеріалів. У Департаменті освіти і науки переконують – у новий

Поставити на лапи…

Безпритульного хвостатого Графа просять порятувати волонтери. Пса переїхала легкова автівка. У результаті наїзду – травма хребта і тварина не може підвестися. Зоозахисники зібрали кілька сотень гривень та для оперативного втручання потрібні тисячі… Більше того, прооперувати Графа можуть лише у столиці.

Футзалісти «набивають ногу» закордоном

Спершу Польща, далі – Білорусь. Хмельницький спортивний клуб «Сокіл» готується до футзального сезону 2018/2019. Стартує він 15 вересня. У двох польських містах відбулися командні спаринги. Вже за тиждень хмельницькі спортсмени візьмуть участь у міжнародному турнірі.

Профілактика правопорушень

Крадіжки, хуліганство та шахрайство – лідери правопорушень серед неповнолітних у Хмельницькому. Причини, які штовхають молодь та підлітків зійти з правильного шляху  різноманітні, стверджують правоохоронці. Та починається усе з браку уваги і спілкування. Діти,  яким цього не вистачає шукають нових емоцій на вулиці. Як цьому запобігти