Daily Archives: Серпень 20, 2018

«Global Teacher Prize Ukraine»

Двоє хмельницьких вчителів – серед п’ятдесяти кращих в Україні. Наталія Зима з Технологічного багатопрофільного ліцею та Марія Пасічник з Середньої загальноосвітньої школи №21 стали фіналістками національної премії «Global Teacher Prize Ukraine». Переможців обирали волонтери, враховуючи професіоналізм, громадську позицію та людські якості педагогів.

На Озерній відкрили нову амбулаторію

Майже у 3 мільйони гривень обійшовся міській скарбниці ремонт та облаштування нової амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у мікрорайоні Озерна. Тут працюватимуть 4 сімейних лікарі та троє лікарів-педіатрів. Вони обслуговуватимуть майже 4 тисячі місцевих жителів.

Освітній хакатон

Загальноміський освітній хакатон напередодні нового навчального року об’єднав педагогів Хмельницького. Впродовж трьох днів вчителі разом із батьками та учнями шукатимуть цікавих підходів і до навчання, і до організації простору у школі.

«Мо/Дні» вихідні відбулися у Хмельницькому

У Хмельницькому відбулися «Мо/Дні» вихідні. У п’ятницю, на даху одного з торговельних центрів, місцеві виробники демонстрували вечірнє вбрання. А уже наступного дня, у суботу, на подіум вийшли юні моделі – на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка, просто неба, відбувся модний показ дитячого та підліткового

Фестиваль меду

У п’ятницю, 16 серпня, у Хмельницькому стартував третій фестиваль «Медовий спас». Впродовж двох днів у парку імені М. Чекмана, медівники презентували свою продукцію. Працівники історико-культурних закладів розважали городян та гостей міста.

За цей рік у місті оновлять понад 20 кілометрів доріг

На вулиці Степанкова, що відходить ліворуч від Західно-Окружної, завершили першу чергу з ремонту дороги. На що із міської скарбниці було виділено майже 4 мільйони гривень. Цю частину дороги зробили за місяць. А от іншу – залишили на наступний рік.  

Мандри на двоколісному

Цілий день на залізному коні. На двоколісних хмельничанам пропонують поїхати в Маліївці. Головна мета-відпочити біля водоспаду, а також побачити інші історичні пам’ятки, які траплятимуться на шляху.