Daily Archives: Серпень 29, 2018

Мрій для України!

Вони довели, що відзняти фільм у Хмельницькому – це реально. Потрібні лише бажання та команда однодумців. Прем’єра стрічки Дмитра Мілієнка, Дмитра Бевзюка та Філіпа Гаврилюка «У нас був шкільний бал» зібрала аншлаг у кінотеатрі імені Шевченка. А згодом фільм здобув Гран-прі всеукраїнського фестивалю. Хлопці кажуть

Чому знову квітнуть каштани?

Наприкінці серпня у Хмельницькому… квітнуть каштани. Городяни більше занепокоєні, ніж втішені цим явищем. Припускають, – усе через зміну клімату. Додають, у селах й яблуні показали «цвіт». А у ботанічному саду, що на Інститутській, друге дихання відкрилося ще у низки рослин.

Військовим – новий дах

Казарма, що на території військової частини у Раковому, стане сучасним навчальним центром. Стартували перетворення із даху. Через численні дірки приміщення перетворилося на непридатне для перебування. Пусткою будівля простояла майже двадцять років.

Щоб у квартирі було тепло – розрахуйтесь з боргами

Майже 55 мільйонів гривень заборгували хмельничани за тепло і гарячу воду. Зі всієї кількості боржників 10 відсотків завинили від 20 до 30 тисяч. На підприємстві «Хмельницьктеплокомуненерго», перед початком опалювального сезону, закликають не доводити ситуацію до критичної і вчасно розраховуватись. Якщо ж борг є, а змоги

Сезон відпочинку у «Чайці» фінішує

Майже тисячу дітей цьогоріч оздоровилися у позаміському дитячому закладі «Чайка», що у Головчинцях Летичівського району. З них чотириста хмельничан путівки отримали за кошти міського бюджету, як діти пільгових категорій. Кожна з чотирьох змін тривала 21 день.  

Літературно-перекладацький фестиваль

Другий всеукраїнський літературно-перекладацький фестиваль «Translatorium-2018» відбудеться у Хмельницькому у кінці вересня. У його рамках заплановано два десятки заходів. Від воркшопів до літературно-музичних виступів. Усе орієнтоване на популяризцію художнього перекладу.

До школи –безпечно

Шкільний портфель має бути правильним. Лікарі радять обирати рюкзаки з якісних матеріалів та з ортопедичною підкладкою. Остання підтримує хребет за запобігає його викривленню.