Daily Archives: Вересень 4, 2018

Рятують від чагарників й знаходять снаряди

Від чагарників та намулу звільняють русло Південного Бугу. Працює спецтехніка зі сторони дамби колишнього цукрового заводу. Спеціалісти переконують, – у такий спосіб вирішиться кілька проблем. Покращиться стан річки та частково зніметься питання із підтопленням житлових будинків. Наразі підрядники розчистили приблизно 10 відсотків водойми. Зізнаються, гальмують

На перегляд кінофільму – до художнього музею

Цієї суботи, в обласному художньому музеї, відбудеться кінопоказ документальних стрічок про художницю Марію Приймаченко. Марія Приймаченко – представниця українського наївного мистецтва. Зараз у музеї триває виставка її робіт. Кінопоказ розпочнеться о 16:00.

Новий тролейбусний маршрут

З першого вересня у Хмельницькому запустили новий тролейбусний маршрут за номером 18. Він сполучає мікрорайон Гречани з автостанцією №1, курсуючи Проспектом Миру. Для цього влітку за кошти комунального підприємства «Електротранс», на кільцевій розв’язці, що біля Темпу проклали додаткові метри контактної мережі.

Підтримати виборчу реформу

Підтримати виборчу реформу. З такою вимогою шостого вересня під парламентом пройде Всеукраїнська акція. Хмельничан закликають приєднуватися. Змінити діючу систему пропонують на пропорційну з відкритими регіональними списками. Експерти кажуть, вона мінімізує можливість підкупу виборців та купівлю місць під головним куполом країни. Напередодні представники різних політичних сил

Погони курсантам-прикордонникам

370 першокурсників Національної Академії Державної Прикордонної Служби України імені Богдана Хмельницького отримали свої перші курсантські погони. Серед новоприбулих до військового вишу на навчання – 36 дівчат. За тиждень новоспечені курсанти складатимуть військову присягу на вірність державі.

Садочок у Гречанах чекає на відкриття

Вже з 1 жовтня дошкільний заклад «Козачок», що у Дальніх Гречанах, ймовірно, відчинить свої двері для дітей. У середині та ззовні дошкільний навчальний заклад оснащений усім необхідним. Днями його вже передали на баланс Департаменту освіти та науки.

Кращим джурам-Карпати

Учні гімназії №2, 17-го ліцею, НВК №9 та СЗОШ №29 – кращі джури нашого міста. Нещодавно молодь отримала переможний приз військово-патріотичної гри «Сокіл Джура». Частина джур відвідала Карпати. А подарував мандрівку міський голова Олександр Симчишин.