Daily Archives: Вересень 12, 2018

Гуманітарна допомога з Німеччини

До Хмельницького надійшла гуманітарна допомога з Німеччини. Міська лікарня, Департамент освіти і науки та міський територіальний центр соціального обслуговування отримали медичні меблі та обладнання, інвалідні візки, милиці та комп’ютери. Загальна вартість гуманітарного вантажу понад 800 тисяч гривень.

Освітні кадрові призначення

Шість шкіл та три садочка вже отримали нових керівників. Новопризначених представили колективам й, відповідно, вони приступили до роботи. Лишень у ДНЗ №53 обов’язки завідуючої поки що продовжує виконувати методист.

«13 шефів» у Хмельницькому

«13 шефів» дегустували страви подільської кухні. Хмельницький долучився до всеукраїнського проекту, орієнтованого на розвиток ресторанної справи та куховарської майстерності. Приймали колег-гостей у «Ресторації Шпігеля».

«Лідер читання-2018»

Двадцятеро юних подолян взяли участь у третьому – підсумковому – етапі обласного конкурсу «Лідер читання-2018». Конкурс проходив в обласній бібліотеці для дітей імені Тараса Шевченка. Серед його учасників був хмельничанин Богдан Шостацький. Хлопчик став цьогорічним «Лідером читання» у нашому місті.

Виїзний прийом

Виїзний прийом громадян провів секретар міської ради Михайло Кривак. Спілкувався з жителями Озерної. Люди клопотали про пільговий проїзд, додаткові тролейбуси та безпеку пішоходів.

У стилі каліграфутуризму

«Каліграфутуризм». Виставка із такою назвою відкрилася в обласній бібліотеці для дітей імені Тараса Шевченка. В експозиції зібрано 16 робіт третьокурсника Вищого професійного училища №25 Павла Долгого. Кожна робота поєднує у собі давнє мистецтво створення шрифтів із сучасним авангардним напрямом у художній культурі.

Секрети високих балів

Чим раніше, тим краще. В Технологічному багатопрофільному ліцеї імені Артема Мазура переконані: аби підготовка до ЗНО принесла результати та не стала для учнів в’язницею, не варто починати її в останній рік навчання. Також вчителі відкривають секрети успішної здачі відповідних іспитів.

Найактивніший читач

Найактивніший читач міської Центральної бібліотеки долає 300 сторінок за 4 години. Такий особистий рекорд встановив шестикласник Богдан Шостацький. Він навіть переміг в конкурсі «Лідер читання-2017». За словами хлопця, найбільше він полюбляє фантастику.