Daily Archives: Вересень 17, 2018

Фотоконкурс «Моє безпечне місто»

За допомогою фотокамери хмельничанам пропонують показати своє бачення безпечного  міста. Громадська організація «Молодь за краще майбутнє» спільно із патрульною поліцією у рамках проекту «Активність починається з тебе» організовують фотоконкурс «Моє безпечне місто».

Велике у малому

«Мокуліто». Виставка із такою назвою відкрилася в обласному художньому музеї. В експозиції зібрані роботи графіка та емальєра Оксани Стратійчук. Художниця – із Києва. Вона першою у нашій країні почала працювати у техніці оригінального японського друку, що називається мокуліто.

26 театральний сезон відкрито!

У Хмельницькому монотеатрі «Кут», виставою «Смотритель  ночі», відкрився 26-ий театральний сезон. За усі ці роки тут було створено 15 різножанрових моновистав. На базі театру проходили фестивалі «Розкуття» та «Відлуння».

Нове обладнання у перинатальному центрі

Для міського перинатального центру закупили сучасне медичне обладнання. За бюджетні кошти придбали два операційних столи, реанімаційний набір для новонароджених, гінекологічне крісло, мікроскоп та кольпоскоп. На усе це з міської казни витратили майже пів мільйона гривень.

Рятівникам – звання та медалі

265 життів врятували «надзвичайники» цьогоріч. За сигналом тривога виїздили майже 20 тисяч разів. Майже двохтисячна армія працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій святкує своє професійне свято. З нагоди Дня рятівника винуватці події отримали позачергові звання та нагороди.

Привітання спеціалізованих служб ЦЗ

Вітання з нагоди Дня рятувальника лунали і у стінах міської ради. Грамотами та подарунками тут відзначили керівників та працівників спеціалізованих служб цивільного захисту. Головне побажання, яке лунало у стінах мерії  у День рятівника, аби тривога завжди була лише навчальною.