Daily Archives: Вересень 19, 2018

Пожежа у СЗОШ№1: без потерпілих, втім – зі збитками

У середу зранку горіло-палало у спеціалізованій загальноосвітній школі №1, що на Староміській. Загоряння сталося на четвертому поверсі у підсобному приміщенні спортзалу. На момент пригоди, за словам новопризначеної директорки навчального закладу, в епіцентрі події нікого не було. А урок фізичної культури відбувався на дворі. Постраждалих немає.

Рецепти успішного міста від Андрія Садового

Замість конкуренції — об’єднання. Львів продовжує діалог між містами України, започаткований у рамках проекту Urban Talks.Делегація Львівської міської ради, на чолі з міським головою Андрієм Садовим, спільно з місцевими колегами та активними мешканцями міст обговорять залучення городян до ухвалення рішень, створення умов для молоді, пошук

Легенди старого Станіслава розповіли хмельничанам

«Літографії». Таку назву отримав п’ятий альбом Юрія Андруховича, який він створив спільно з польським гуртом «Karbido». В основу альбому ліг  однойменний цикл із семи віршІв Андруховича. Наразі музично-поетичний проект побачили жителі нашого міста. Хмельницький став шостим серед дев’яти міст країни, де проект буде представлено.

Коли ж з’явиться сміттєпереробний завод?

Понад півмільярда гривень «заважить» сміттєпереобний завод, який має з’явитися у Хмельницькому до 2022 року. Наразі у міській раді презентували його техніко-економічне обґрунтування. Наступним кроком стане пошук ділянки для будівництва та інвесторів.

Якість питної води у Хмельницькому

Майже 20 мільйонів гривень з міського бюджету передбачили цього року на виконання державної програми «Питна вода у Хмельницькому». До слова затвердили програму ще у 2007-му році і діє вона до 2020 р. Відтак будівництво, ремонт та реконструкція Чернелівського водогону, водопровідних і каналізаційних очисних споруд повинно

Хмельничан запрошують на «Порцелянову експресію»

Мистецтво поєднання вогню та глини. У четвер, 20 вересня, в обласному художньому музеї відкриється виставка «Порцелянова експресія». В експозиції зібрані роботи художника-кераміста з Тернополя Євгена Овчарика.